Dualarınıza ihtiyacım var!!...

cimcime eses

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
12.770
121
Canım o kadar sıkılıyorki, canımda bir o kadar yanıyor... Birileriyle paylaşamazsam çatlıcam. Dayım başka hastanede anneannem başka hastanede yatıyor şuan. ıçimi büyük bir ölüm korkusu kapladı. 2000'de babamı kaybettim ondan 2 ay sonra amcamı kaybettim, aradan 3 ay geçmeden dayımın inşattan düştüğü ve artık yürüyemeyeceği haberi geldi, telaşla köye gittik. Sonra halamı, geçen senede yengemi kaybettim artık ağlamak istemiyorum, hayat zaten yeterince zor bide bu ölümler olunca iyice çöküşe uğruyoruz. Geçen hafta annem ameliyat oldu ve rahatsız şuan, dayımın ciğerleri tamamen çürümüş 4 gündür hiçbişey yememiş içmemiş, anneannemin ise beyin damarları tıkanıkmış bilmiyorumki hangisine üzüleyim...Annem dayımı bilmiyor ona nasıl söylicem, ablam durumu ile ilgili ara beni dedi ona nasıl söylicem o kadar çaresizimki...Allah'ım sen yardım et demekten başka hiçbirşey gelmiyor elimden, lütfen sizde dualarınızı esirgemeyin...

Canım ya inanki çok üzüldüm Her şey biz insanlar için demekki senin sınavında böyleymiş bu dünyada isyan etme ne diyeceğimi inan bilemiyorum......

allah size ve tüm şifa bekleyenlere sıkıntıda olanlara yardım etsin.sizi çok iyi anlıyorum benimde babam geçen yıl vefat etti akciğerleri bitmişti senağlamaçok zor allah şifasını versin herşeyin hayırlısı allah'a sığının.:çok üzgünüm:

canım ya gercekten cok zor günler yasıyosun şuanda.öüm acısı en zor olanı tabiki..birde üst üste gelmesi cok zor olmuş..insallah anaannen ve dayın en yakın zamanda saglıklarına kavuşurlar.dualarımız seninle

allah size ve tüm şifa bekleyenlere sıkıntıda olanlara yardım etsin.sizi çok iyi anlıyorum benimde babam geçen yıl vefat etti akciğerleri bitmişti senağlamaçok zor allah şifasını versin herşeyin hayırlısı allah'a sığının.:çok üzgünüm:

canım hemenmi kaybettiniz babanı, süreç nasıl oldu. Üzgünüm acını tazelemek istemem ama dayımın bu durumu kahrediyor beni rahatlamak istiyorum

herşey hep üst üste gelmiş canım.. çok üzüldüm.. Allah yardımcınız olsun.

içinizi ferah tutmaya çalışın. nasip kader ne ise o olur. güçlü olmaya çalışın.

annenize anneannenize ve dayınıza acil şifalar diliyorum.

Çok zor bir dönemden geçmişsiniz,
Allah sabır versin size...
ama Allahın takdiri diyoruz,elimizden birşey gelmiyor maalesef...
isyan etmeyin ne olur,dualarım sizinle,
inşallah hayırlı,temiz haberler alırsınız...

yengemede üzülüyorum 8 senedir dayıma bakıyor, hiçbir kere bile isyan ettiğini duymadım. Geceleri başında bekler... Bazen içim elvermesede ölüm onun için kurtuluştur belki diyorum...

canım ne denirki bilemedim
çok çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin.
bir an önce iyi haberler alırsın inşallah.:Saruboceq:

önce kaybettikleriniz için başınız sağolsun Allah sabır versin......
hastalarınız için de acil şifalar diliyorum..... çok geçmiş olsun....
allah yardımcınız olsun üzülmeyin diyeceğim ama ateş düştüğü yeri yakar sabır diliyorum
dua edeceğim sizin için:Saruboceq:

Allah darda kalanların yardımcısıdır ,derdi veren Rabbim dermanını da verir inşaallah .bu dünya sınav dünyası Rabbim herkesi bişekilde sınar senin de sınavın böyleymiş çok zor .Rabbim yar ve yardımcın olsun iinşşaallah... dualarımız tüm hastalara ve hasta yakınlarına Rabbim şifalarını versin .Allaha emanet ol cnm.

Okudukca aman allahım demekten kendimi alamadım....

Bir ailenin başına bu kadarmı peşpeşe acı ve sıkıntı gelir ...

Çok gecmiş olsun... allah hastalarınıza şifalar versin...

Dualarımız seninle canım...
:teselli:

Canım bilirim ne demek olduğunu herşeyin üstüste gelişini..:çok üzgünüm:
Annem komada yatarken ablamın bacağı 3 yerinden kırılıp 2 hafta ameliyat bile olamadan iltihaplandığı için yattı..
Aynı anda abimin hanımı yengem sezaryenle doğum yaptı..Çok geçmeden ben düşük yaptım..Annemle babaannem olmasa ilgilenecek
kimse kalmamıştı o yaşlı haliyle Allah kuvvet verdi de anneme baktı...senağlama
4 ay sonrada annemi kaybettik..senağlama
Canım Allahım sana da güç kuvvet versin neyseki birbirinize destek olacağınız kardeşlerin varmış..:Saruboceq:
Biran evvel Rabbim bu sıkıntılardan kurtarsın sizi de...:Saruboceq:
Aman tatlım sakın isyan etme sabırla bekle...
Her gecenin bir sabahı vardır...:1hug:

cnm cımcımem gorusmede nıye demedın bıze oy cnm ya raabım yarıdmcın olsunacıl sıfalar versınnn

Sizi anlayabiliyorum...
Annem annesini ve babasını 10 saat aralıkla kaybetti. Dedemin akciğerleri çökmüştü, annemin ise hiçbir şeyi yoktu. Canımdı o benim, yüzünden nur ışıkları saçılırdı resmen. Ama nasıl olduysa önce anneannem vefat etti. Dedem hep anneannemi sormuş, annemler de "yaşıyor baba" demişler... Sonra da henüz 10 saat geçmemişti ki dedem vefat etti. Sonra beraber defnedildiler. Ömürleri boyunca hiç ayrılmamışlardı, hem de hiç, giderken de beraber gittiler... O sırada diğer dedem(babamın babası) de ameliyattaydı.
Tam iki yıl oldu.

Annenizin ve dayınızın olabildiğince yanında olun. Size çok ihtiyaçları var.
Herhangi kötü bir haberde de direncimizi yitirmemeliyiz. Allah'ın takdiri her zaman yerinde ve planlı bir şekilde işler. Hayırlısı ne olacaksa onu yaşatsın Allah'ım.
Dualarıma onları da katarım elbette... N'olur canınızı çok sıkmayın. Kötü düşündükçe kötü olaylar zincirleme şekilde sıralanır.
Hastalarınıza şifalar, size sabır ve direnme gücü diliyorum...

Son düzenleme:
X