Dualarınıza çok ihtiyacım var canlar.

Nutla

Güneşi zaptedeceğiz,güneşin zaptı yakın ✌
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2014
2.880
2.227
32
Kizlar listeyi oldugu gibi kopyaladim.cok zor durumdayım.eşim cuma gunu tutuklandi.polise mukavemetten 2008 den kalam bir davadan.suan cezaevinde.evimi bosaltiyorum bende ablama geldim.kizim hergun babasini soruyor.kendimde degilim.o orada ben burada sknti cekiyoruz.lutfen onun icin dua edelim.hanvi dua daha iyi bilmiyorum.bi dua belirleyelim rabbim onu bize döndürsün.beynim durdu ne okuyalim bilmiyorum neyi ne kadar okusal daha etkili aklima hic birsy gelmiyor.lutfen bana yardm edin bi dua zinciri olusturalm.baska dua dostlariniz varsa onlari da etiketliyelim.yer gok dua ustune kurulu bana dualarinizla yardim edin lutfen
LİSTEMIZ;;;
1 - M meleek9090 (MELEK) ---------------
2- talena talena (ÖZGE) ---------------------------(17,18,19 okumadı)
3- hayatdenizolmasa hayatdenizolmasa (DENIZ) -------------
4-
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi (DERYA) --------------(OKUNDU)**29
5-
SAliOsmanF SAliOsmanF (FEYZA) ------------------(OKUNDU)**29
6-
@lilyumdelisi (EMİNE) -----------------(OKUNDU)**29
7-
I Irmak-986 (YASEMİN) ---------------
8-
H hedak (EDA) -------------------------
9-
ariyana ariyana (NUR) -------------------------(OKUNDU)...
10-
Senfonim Senfonim (ZEYNEP) --------------
11-
Sealand Sealand (SEDA) -----------------------
12-
gulbera gulbera (YASEMİN) ------------------(OKUNDU)**
13-
@tkglcn (GÜLCAN)----------------------(OKUNDU)...
14-
T toprak89 (FATMA) --------------------(OKUNDU)++
15-
rudecute rudecute (GİZEM) --------------------OKUNDU)
16-
@melegim66 (MELTEM) ---------------(OKUNDU)**
17-
masalolsunnn masalolsunnn (ÖZGE)----------------OKUNDU)
18-
@Ecrin ensar bebek_elif (ELİF) -------(OKUNDU)...
19-
M mrym99 (MERYEM) -----------------(OKUNDU)+++++
20-
bal10cukk bal10cukk (TUĞÇE) ------------------
21-
@msgulerr (MÜRŞİDE) ------------------
22-
K kartanem2 (SULTAN)------------------(OKUNDU)**
23-
evTik evTik (BURCU) --------------------------(OKUNDU)...29
24-
mycherie mycherie (CANAN) ----------------------
25-
esmaaaaalarrr esmaaaaalarrr (SEMA) ---------------
26-
U UCUBIRARADA (SERKAN-EBRU)--(OKUNDU)...
27-
Hannaz Hannaz -------------------------------------(OKUNDU)
28- (NURAN ANNE)---------------------------

29-(BEYHAN ANNE)--------------------------OKUNDU)..

O zaman oylr yapalm.ben hic bsey dusunemiyorum.

temizlenir temizlenmez okuyacağım,inşallah sağ salim bir an önce çıkar oradan yannıza gelir

Allah razi olsun.tum duzenim alt ust oldu kafam hic calismiyor.cok zor

Evtik arkadasimiz enfal suresi onermis.faziletlerini okudum.hep beraber enfal suresi okuyalim mi arkadaslar?destek olur musunuz bana?

Haksız yere hapse düşen kimselerin,40 gün boyunca sabah namazını kıldıktan sonra21 kere “Yâ Cebbar Celle Celalühü” ismini okumya devam ederlerse Allah’ın yardmıyla hapisten kurtulurlar. yardımcı olması acısından @tkglcn
ALLAH SİZE SABIR VERSİN YAŞADIĞINIZ DURUM HİÇ KOLAY DEĞİL..İNŞALLAH eşiniz haksız yere yatıyor ise çıksın gelsin..Rabbim yardımcınız olsun inşALLAH

Ne icin tutuklandi? Simdi beni yanlış anlamada gerekli bi karar ise ne dua edersen et çıkmaz. Ama haksız yere girdi diyorsan tabikide ederiz dua insallah kızının yuzusuyu hurmetine babasiz birakmasin onu sni de eşsiz. Zor bi durum Allah yardimcin olsun

Allah yardimccin olsun canim insallah sizin icin hayirli olani Rabbim bir an evvel verir dualarda elimden geldigi kadar yardimci olmaya calisirim suan azrahatsizim ama takip edicem burayi

Ne icin tutuklandi? Simdi beni yanlış anlamada gerekli bi karar ise ne dua edersen et çıkmaz. Ama haksız yere girdi diyorsan tabikide ederiz dua insallah kızının yuzusuyu hurmetine babasiz birakmasin onu sni de eşsiz. Zor bi durum Allah yardimcin olsun
Polise mukavemetten girdi.2013 ten bir dava

Polise mukavemetten girdi.2013 ten bir dava

bana etiket gelmedi,sanirim kimseye de gitmemistir cnm.
ben hasbel kader gordum konunu.
cok gecmis olsun cok uzuldum gercekten:KK43:
soyle bi dua buldum ama,esi olarak ozellikle sen okusan cok iyi olur.

İstiğfar getirmeden besmele çekmeden başlamıyalım

Allahümme salli ala muhammedin hatta la yabgı min salavatike şey’un ve barik ala muhammedin hatta la yabgı min berakatike şey’un ve sellim ala muhammedin hatta la yabgı min selamike şey’un allahümme berri’ni bihaggı muhammedin sallallahu aleyhi ve selem

ANLAMI:Allahım rahmetlerden bir şey kalmayıncaya kadar muhammedin s.a.v üzerine rahmetleri yağdır. Bereketlerden hiçbir şey kalmayıncaya kadar muhammedin s.a.v üzerine bereket yağdır. Selam ve selametten hiçbir şey kalmayıncaya kadar muhammedin s.a.v üzerine selam ve selametlerini yağdır. Allahım beni Muhammed sallallahu aleyhi ve selem hakkı için (bu iftiradan ) kurtar.

7 gün üst üste Yatsı namazından sonra Allah rızası için 4 Rekat namaz kılındıktan sonra sayısı belirsiz olarak bu salavatı yerinden kalkmadan okumakla, inşaAllah Allah uğradığı iftiradan ve haksızlıktan kişiyi kurtaracaktır.

belirlediginiz diger bi sure veya tesbih olursa dilim dondugunce okumaya calisirim.
Allah kurtarir insallah tez vakitte.

Yâ Cebbar Celle Celalühü 500, 50 İhlas, 50 Ayetel Kürsi okudum. Yarabbim inşallah yardım etsin sana, eşine ve kızına. Bir an önce sağ salim huzurlu yuvanızda tekrar toplanın.

Allah razı olsun kızlar.KENDİNDE olmadgm için ne okuyalım belirlenemedi.kim içinden ne geçiyorsa onu okusa yeter.Rabbim onu bana kızına kavuşturdu inşallah. Kimselere yasatmasn

Canım benim senin için Kaside-i Mudariyye okudum Allah kabûl etsin , Rabbim selâmete erdirsin inşallah , inşallah en kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız @tkglcn

X