𝗗𝘂𝗮𝗹𝗮𝗿ı𝗺ı𝘇ı𝗻 𝗸𝗮𝗯𝘂𝗹ü 𝗶𝗰𝗶𝗻 𝟯𝟬𝟮𝟱 "𝗬𝗔 𝗠𝗨𝗖𝗜𝗕" 𝘇𝗶𝗸𝗿𝗶 𝗵𝗮𝘁𝗺𝗲𝗱𝗲𝗹𝗶𝗺 𝗺𝗶 ?

Ssevincli ve ablası için okudum Rabbim dualarınızı kabul etsin fazladan da 100 tane okumuş oldum onu da kumbaraya ekliyorum bir eksiklik olduğunda burdan tamamlarız kızlar

Evet canım başka okumalarımda var o yüzden unutmayım diye hepsini okudum tüm hepsi 3025 taneydi demi okumadan önce herkesin adını tek tek okudum dua ettim sonunda da fatiha okudum bağışladım hepimizin adına
Tamamm canım teşekkür ederiz

Herkes bir kişiye 158 adet "YA MUCİB" okuyacak
Kişi kendisine 181 adet okuycak
Detaylı bilgi ilk sayfada var
Hanımlar daha önce de söylemiştim tekrar hatırlatıyım bu şekilde duanızı bana özelden yazarsanız paylaşabilirim

A arkadasimes
Alp_BuRc
SoLeiL12
Ssevincli
Ssevincli (ablası)

@Harlofia Niyetine

DUASI

La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minzzalimin Rahman ile Rahim olan Rabbim Mucib isminin hürmetine sen bu kuluna gönlündekini onun hakkında hayırlıya çevirip tez vakitte ona nasip eyle . Göz yaşlarıyla ettiği duanın göz yaşlarıyla sana şükrünü yaşat Allah ım gönlünden geçirdiği insanla hayırlı helal bir birliktelik nasip eyle ve o insanla arasına muhabnet ihsan eyle şu mübarek günlerin hatrına sana el açıp dua eden bütün kardeşlerimizin duasını kabul eyle AMİN.

burcusami Niyetine

DUASI

Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yasamayi nasip eyle.. Canım kizim elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle. Onun bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. Ya Şafi isminle tum hastalarına sifa, dertlilere deva, borçlulara edalar nasip eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle rabbim.. Tum isteyenlere bende dahil sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Bu mübarek günlerin hürmetine sen bizim dualarımızı kabul eyle..

R rana20
Yorgunkus
Life light
Kunfeyekunnn
mavispreyboya
ohbb
H HaklisinHocam
flamel
M Maviayyy
Umut_2019
K kadinsalmeseleler
Oriana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…