dualari kabul olanlar

bnckesra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2015
13
1
30
Arkadaslar hangi okudugunuz dualarla istedikleriniz oldu? bana ve diger arkadaslarimiza da bi umit olsun insallah..

Allah razi olsun canim, kac gun okumam gerekiyo

Canım ben gece namaz kılıp oyle okumuştum hepsını. Bıraz uzun suruyor cok uykum da geldı ama tamamladım. Bır de günlere bölünmüş olarak farklı bır formülü varmıs. Onu da paylaşacağım sımdı

Allah razi olsun canim, kac gun okumam gerekiyo

313 ayetel kürsiyi tek seferde mi okuyorsunuz kızlar?

1.ci gün : 50 kere okunacak
2.ci gün : 170 kere okunacak
3.cü gün : 220 kere okunacak
4.cü gün : 313 kere okunacak
5.ci gün : 50 kere okunacak
6.cı gün : 170 kere okunacak
7 ci gün : 313 kere okunacak
--------------------------------------------

- Gece 11 den sonra sabah 5 e kadar olan zaman içinde, tercihen yatsı namazının peşinden okunmalıdır.

Ne kadar surede kabul oldu senin duan

tamam insallah okumaya baslayayim, Ne kadar surede kabul oldu senin duan

tamam insallah okumaya baslayayim, Ne kadar surede kabul oldu senin duan
Yani canım benım cok genel bır ıstegım yoktu mesela atıyorum evlenmek ıstıyorum dıyıp ertesi gun evlenme teklıfı almadım ya da cocuk ıstıyorum dıyıp ertesı gun hamıle kalmadım. Erkek arkadasımla aramız bozuktu ben cok aglıyordum okudum ertesi gunu o aradı benı duzeldı. Sans mı oldu nasip kısmet mı bılmıyorum. Ama guzel tesaduf oldu :)

Ben ayriyim artik kavusmak istiyorum ama bakalim insallah kabul olur benimde dualarim, sagolasin yardimin icin duana katarsan cok sevinirim :)

Kabul olan dualarım oldu şükürler olsun RABBİM '. Şimdi çok istediğim bir şey için dua ediyorum hayırlı bir evlilik yapmak için işallah hayırlı bir evlilik yapmak nasip olur.Ben dualarımızın kabul olduguna inanıyorum ama RABBİM hemen kabul etmiyor bazı dualarımızı , çünkü biz bilmiyoruz istemeyi, Kalbimiz temiz değil, ALLAH'ın emrettiği herseyi yapıyor muyuz yapmıyoruz ..... (Bu böyle uzayıp gider) peki ALLAH niye bize hemen cevap versin ?

Ben sevgilimle barismak için çok dua ettim. Rabbim kabul buyurmadi. Hayırlısı buymus diyip yoluma devam ediyorum çünkü O böyle istedi böyle oldu. Ağlamak sizlamak ne haddime. Daha güzel bir şekilde duami kabul edeceğine inanıyorum

sevgili arkadaşlarım...

ALLAH IM DULARINIZI KABUL EYLESİN...
BİZLERDEN RAZI OLSUN İNŞAALLAH

hatmimiz için eksik kalan cüzler var..

uygun olanlar Allah rızası için bana dönüş yapabilirler mi?
alıntılayarak ya da özel mesaj atarak benimle iletişime geçebilir misiniz?

ACİL ÇOK ACİL...

ayrıca her ay hatimimiz oluyor ...ALLAH rızası amacımız niyetimiz....

konumun linki http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/dini-paylasim-alani.672122/page-172

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…