Dualarda buluşalım

S Sargoz bu liste hep acik mi kalacak böyle? Yani ben listenin bitip tekrar siranin bana geldiği zaman okuyup cikacaktm listeden yani benden 1 sonra gelen arkadas vardi onada okuyup cikacaktm hak felan gecmesn diye.simdi liste acik oldugu taktirde habire birileri eklenecek o zaman listenin basa dönmesi cok zor olmaz mi ?

S Sargoz bu liste hep acik mi kalacak böyle? Yani ben listenin bitip tekrar siranin bana geldiği zaman okuyup cikacaktm listeden yani benden 1 sonra gelen arkadas vardi onada okuyup cikacaktm hak felan gecmesn diye.simdi liste acik oldugu taktirde habire birileri eklenecek o zaman listenin basa dönmesi cok zor olmaz mi ?
haklısın kuzum

basa dönülmeyecek kuzum bi daha herkese bi kere okunacak

O zaman en bastakilere ben nasil okuyacagim ki :KK43: onlar bana okumus ben onlara okumamis olursam onlarin bana hakki gecms olur neyse bakalm ya su liste basa dönsün de bi hele o zaman bakarz artk caresine
liste basa dönmeyecek kuzum liste bitince helalleşiriz

Canim hakkini helal et ama.ise basladim.ve cok gec geliyorum cok.yoruluyorum namazlarimi dahi zor kiliyorum gunaha gir,ek.istemem ojuyamiyorum soz verip gruptan cikarirmisin rica etcem S Sargoz

X