Dualarda buluşalım

1 kisinin duası 7 gecede tamamlanacak
Ilk@_haymeana_ icin okunacak
2.gecenin duası tamamlanmıştır.

3.gece okunacak sayı: 220
Kişi başına düşen sayı :31
Duası okunan kişinin sayısı :34

1- S Sargoz okudu ( 6 fazla)
2- Turta Yagmuru okudum
3- M mavibilgisayar okumadı ilk uyarı
4- Saksi_Degilim_Ben okudu(5fazla)
5- braindamage okudu (5 fazla)
6- asli okudu (günün duası bitmeden diğerine geçilmeyecektir)
7- @mustafabusra okudu (4 fazla)

S Sargoz nin duası
Allahim maddi ve manevi sıkıntıları mi gider esimle aramizi duzelt evladimin huysuzlugu inati bitsin sağlıklı ve iyi hayırlı bi evlat olsun iyiler le karşılaştır yuvama bet bereket huzur saglik ve muhabbet ver yuvamin ustundeki kara bulutlar i kaldir Amin
okuyanlar S Sargoz okudum yazsın
fazla okunan sayı 20 ben dün gece saat 6 dan önce 26 daha okumustum yani dün gece ki dua bitti bu gece 23 :00 den sonra okumalarını yapabilirsiniz

1 kisinin duası 7 gecede tamamlanacak
Ilk@_haymeana_ icin okunacak
2.gecenin duası tamamlanmıştır.
OKUMALAR GECE 23:00 TEN SONRA 06:00 KADAR TAMAMLANACAKTIR (BU GECEKİ DUA BİTEDEN DİGER DUAYA GEÇİLMEYECEKTİR)
GÜNDÜZ OKUMA YAPILMAYACAK YAPILSA BİLE LİSTEYE EKLENMEYECEKTİR

3.gece okunacak sayı:313
Kişi başına düşen sayı :44
Duası okunan kişinin sayısı :49

1- S Sargoz
2- Turta Yagmuru
3- M mavibilgisayar İlk uyarı
4- Saksi_Degilim_Ben
5- braindamage
6- asli (günün duası bitmeden diğerine geçilmeyecektir)
7- @mustafabusra

S Sargoz nin duası
Allahim maddi ve manevi sıkıntıları mi gider esimle aramizi duzelt evladimin huysuzlugu inati bitsin sağlıklı ve iyi hayırlı bi evlat olsun iyiler le karşılaştır yuvama bet bereket huzur saglik ve muhabbet ver yuvamin ustundeki kara bulutlar i kaldir Amin
okuyanlar S Sargoz okudum yazsın
fazla okunan sayı 20 ben dün gece saat 6 dan önce 26 daha okumustum yani dün gece ki dua bitti bu gece 23 :00 den sonra okumalarını yapabilirsiniz

Son düzenleme:
Dokuz dan sonrada gece baktım ama net te sorun vardı okuyamadım ben şimdi okusam olurmu

Sanırım benim eksikligimdr tamamlanmış sağolun kusura bakmayın. Ama gece kac tane olucagimiz yazar misiniz şimdiden kişi sayısına bolerek

Sanırım benim eksikligimdr tamamlanmış sağolun kusura bakmayın. Ama gece kac tane olucagimiz yazar misiniz şimdiden kişi sayısına bolerek
yazıyorum zaten kuzum ama ayrılan ve dönüş yapmayanlar oldu malesef dün gece çok müşkül durumda kalldım

Kusura bakmayın özrü dilerim zor durumda bıraktı isem şükür tamamlanmış
MALESEF ÇOK ZOR DURUMDA KALDIM GERİ DÖNÜŞ YAPMAYANLAR OLDU ama artık bitti ne olur istikrarlı olmaya çalışın arkadaşlar

HER TÜRLÜ İSTEK ARZU VE HACET İÇİN OKUNACAK AYETEL KÜRSİ OKUMA ŞEKLİ.

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GÜN ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI

OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI

HASIL OLUR ……..

DİKKAT:YANLIZ ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM ….;

• BU ÇALIŞMA İKİ UCU KESKİN KILIÇ GİBİDİR …
  • HAKLI OLDUĞUN BİR KONULARDA OKURSAN HAYIR SENİ BULUR …
  • HAKSIZ OLDUĞUN (IKI KİŞİNİN ARASINI AÇMAK , BİRİLERİNİ ZARARINA)UĞRATACAK NİYET ETMEK , MÜBAREK VE CINLERLE ISTİŞARE YAPMAKVS GİBİ HAKSIZ , FİTNEYE FESEDA DÜŞÜRECEK , NİYETLERLEOKUNURSA ŞER SİZİ BULUR TERS TEPER ZARARA UĞRARSIN.
**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (220)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313)

UYARILARA DİKKAR EDEREK HALİS BİR NİYETLE OKUNURSA

ALLAHIN IZNIYLE BUTUN HAYIR KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA

HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR..

KAYNAK:Araştırmacı yazar ADEM şener HOCA Efendi den

1. gün 50 tane okunacak yani kişi başına 7 duası okunan 8 okuyacak tamamlandı
2. gün 170 tane okunacak yani kişi başına 24 duası okunan 26 okuyacak tamamlandı
3.gün 220 tane okunacak yani kiş başına 31 duası okunan 34 okuyacak tamamlandı
4.gün 313 tane okunacak yani kişi başına 44 duası okunan 49 okunacak
5.gün 50 tane okunacak yani kişi başına 7 duası okunan 8 okuyacak
6.gün 170 tane okunacak yani kişi başına 24 duası okunan 26 okuyacak
7.gün 313 tane okunacak yani kişi başına 44 duası okunan 49 okuyacak

ilk 7 kişinin duası bitince yeni liste hazırlanacak ancak ilk listedekiler giremeyecektir

Cuma gününün duası cumartesi geceye hatta pazara kaymış, sonuçta her günün duası o gün 23:00ten başlayıp ertesi gün 06:00 da bitmiyor mu. Ben saatinde okuyorum, erken yatıyorum, bana liste bitmeden okuma denilmiş, benim okuduğum saatte zaten listenin bitmiş olması gerekiyor, liste bitmemişse tamamlanma yoluyla da olsa gününde okunmamış oluyor. Yoksa sayıların, okunduğu günün önemi yok mu.

sende haklısın ama zaten eksik sayıları tamamladık yani şuan sorun yok

geçen perşembe gece başlayanlar oldu cuma geceye kadar okumayanlar çıkanlar oldu dün gece aynı okumayanlar oldu ama tamamladık

Son düzenleme:
ilk başta yani perşembe günü listeye lily86 bakıyordu ama cuma gününden beri dönüş yapmadı perşembe başka arkadaşlar da gelmedi cuma dan beri öyle olunca bi iki arkadaş eksikleri tamamladık ama dün gece yine okumayanlar oldu ve yine eksikleri tamamladık şuanda sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…