Dualarda buluşalım

mazareti biten yada baslayanlr bildirsin dün kü sayıyı okumayanlar bu geceki sayıyla beraber okunsunlar

Canim benim daha ozel.gunum bitmedi buyuk ihtimalle yarin basliycam okumaya bu ara da okuyan herkesten allah razi olsun kimin ne istegi varsa rabbim versin

31 aralık ta okumadım dua.yazmamistin yok sandim
İlk kişi bitti ikinciye mi geçtik.
bi kişinin duası 1 hafta sürüyor @smileyyin duası dün bitti ama okuma yapmayan lar oldugu için bugüne sarktı

1.gece tamamlandı
2. gece tamamlandı
3.gece tamamlandı
4.gece tamamlandı
5. gece 50 tane okunacak
kumbara :
kişi başına düşen sayı :6 bir kişi 7 okuyacak(mazaretlilerin sayısı pay edilmiştir)
smileyy için okuyacagız
1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche okudu
3- E Elaray okudu
4- smileyy mazaretli
5- kubdef okudu
6- S Sargoz okudu
7- D deryaderya okudu
8- K KumkatNedir kumbaradan eklendi
10- esmerm91 okudu
smileyy in duası:allahım sen kardeşime sınavlarında yardım et, aileme sağlık sıhhat ver, hayırlı uzun ömürler ver allahım taşıyamayacagımız dertler verme babama bol kazançlı işler ver , hakkımızda herşeyi hayırlı eyle hayırlı kısmetler nasip eyle bur da ki okuyan arkadaşlarımızın ne duaları varsa kabul eyle amin
regl döneminde olanlar veya mazareti bitenler bildirsin okuyanlar S Sargoz okudum yazsın ki daha az karısıklık olur

1.gece tamamlandı
2. gece tamamlandı
3.gece tamamlandı
4.gece tamamlandı
5. gece tamamlandı
6.gece 170 tane okunacak
kumbara :
kişi başına düşen sayı :21 bir kişi 23 okuyacak(mazaretlilerin sayısı pay edilmiştir)
smileyy için okuyacagız
1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche okudu
3- E Elaray okudu
4- smileyy mazaretli
5- kubdef okudu
6- S Sargoz okudu
7- D deryaderya
8- K KumkatNedir
10- esmerm91 okudu
smileyy in duası:allahım sen kardeşime sınavlarında yardım et, aileme sağlık sıhhat ver, hayırlı uzun ömürler ver allahım taşıyamayacagımız dertler verme babama bol kazançlı işler ver , hakkımızda herşeyi hayırlı eyle hayırlı kısmetler nasip eyle bur da ki okuyan arkadaşlarımızın ne duaları varsa kabul eyle amin

1.gece tamamlandı
2. gece tamamlandı
3.gece tamamlandı
4.gece tamamlandı
5. gece tamamlandı
6.gece 170 tane okunacak
7. gece 313 tane okunacak
kumbara :
kişi başına düşen sayı :21 bir kişi 23 okuyacak(mazaretlilerin sayısı pay edilmiştir)
smileyy için okuyacagız
1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche okudu
3- E Elaray okudu
4- smileyy mazaretli
5- kubdef okudu
6- S Sargoz okudu
7- D deryaderya
8- K KumkatNedir
10- esmerm91 okudu
regl döneminde olanlar veya mazareti bitenler bildirsin okuyanlar S Sargoz okudum yazsın ki daha az karısıklık olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…