Dualarda buluşalım

S Sargoz canim yazamadim kusura bakma. Yarindan itibaren duama göre okunur artik önemli degil.

Duam: Allahim sen bana sabir ver, bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelmem icin dayanma gücü ver. Sinavlarimda yardimci ol. Buradaki tüm arkadaslarimin dualarini kabul eyle. Hakkimizda hayirlisini nasip eyle..

1.gece 50 tane okunacak
kişi başına düşen sayı :12
1 kişi 13 okuyacak
E Elaray için okuyoruz
1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche
3- E Elaray
4- smileyy smileyy
5- kubdef kubdef
6- S Sargoz mazaretli

E Elaray ın duası
Allahim sen bana sabir ver, bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelmem icin dayanma gücü ver. Sinavlarimda yardimci ol. Buradaki tüm arkadaslarimin dualarini kabul eyle. Hakkimizda hayirlisini nasip eyle..

Kızlar ben mazeretli degilim sadece yazamıyorum. Etrafım çok kalabalik... o yüzden duami okuyacam ama bildirim yapmiyacam demiştim.
Sayilar degistigi icin mazaretli yazdim yani soyle anlatayim misal ben adet gordum yada baska biri daha adet gordu ama sen giremedigin icin kendin okudun oyle olmuyor iste tatlim o yuzden mazaretli yazdim

1.gece tamamlandı
2.gece 170 tane okunacak
kişi başına düşen sayı :34

E Elaray için okuyoruz
1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche okudu
3- E Elaray
4- smileyy smileyy
5- kubdef kubdef
6- S Sargoz mazaretli
E Elaray ın duası:Allahim sen bana sabir ver, bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelmem icin dayanma gücü ver. Sinavlarimda yardimci ol. Buradaki tüm arkadaslarimin dualarini kabul eyle. Hakkimizda hayirlisini nasip eyle..

X