Dualarda buluşalım

KİŞİ BAŞINA DÜŞEN SAYI :16
duası okunan kişi:17
1.gece 50 tane okunacak
R revanche için okuyoruz
1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche okudu
3- E Elaray okudu
4- Tugcemustafa dün geceki sayıyı bildirmedi tamamlandı S Sargoz
5- smileyy
6- kubdef
7- S Sargoz okudu
R revanche nin duası:Allahım, sen oğluma, bana, eşime ve sevdiklerime sağlık sıhhat ver. Eşim ve bana hayırlı bir iş nasip eyle, biran önce kendi yuvamizı kurmamiza, borclarimizdan kurtulmamiza yardim et, arkadasimin bebegine de tez zamanda şifa ver yarabbim. Burada benim icin dua eden tum arkadaslarimin da dualarini kabul et. Amin.

S Sargoz beni de liste disi birakir misin canim. 1 kisi bile okumasa bir anlami kalmiyor bu okumanin. Bosuna zamanlarimizdan çalmayalim. Okuyan herkes hakkini helal etsin. Ben hakkimi helal ediyorum.

S Sargoz beni de liste disi birakir misin canim. 1 kisi bile okumasa bir anlami kalmiyor bu okumanin. Bosuna zamanlarimizdan çalmayalim. Okuyan herkes hakkini helal etsin. Ben hakkimi helal ediyorum.
Ben cikiyorum diyeyse ben devam ederim kuzum benim yuzumden birakma

Ben listeyi tamamen birakacagim demedim sadece onceden niyetime aldigim ama okuyamadim birikmis dua ve zikirlerim var onlari bitirir bitirmez geri donecegim yani buyfu ama ben birakiyorum diye birakacaksan kendimi zorlar yine birakmam duayi

R revanche ben sirf sen birakma diye devam edecegim ki birakmamistim sadece yorgun ve yetistirmem gerekenler oldugu icin ara vermistim bu duadan ilk ayrilan da ben degilim ki ben ara verecektim ama sen birakma diye vazgectim senin kararin ne

Ben listeyi tamamen birakacagim demedim sadece onceden niyetime aldigim ama okuyamadim birikmis dua ve zikirlerim var onlari bitirir bitirmez geri donecegim yani buyfu ama ben birakiyorum diye birakacaksan kendimi zorlar yine birakmam duayi
Hayir canim sen birakacaksin diye degil tabiki. Neden zorlayasinki kendini. Birkac kisi aksatinca anlami kalmiyor o yuzden soyledim ben. Seninle alakassi yok.

Hayir canim sen birakacaksin diye degil tabiki. Neden zorlayasinki kendini. Birkac kisi aksatinca anlami kalmiyor o yuzden soyledim ben. Seninle alakassi yok.
Evet tugce arkadsimiz carsamba gecesi ben okuyacaktim ama mazaretimin bittigini soylemeyi unutmusum icime sonmedi dedi persembe gunu de bu gece okuyacagim dedi ama ses yok tamam ben tamamliyorum ama biraz sorumlulk gerektiren birsey sonucta tek degiliz demi

R revanche ben sirf sen birakma diye devam edecegim ki birakmamistim sadece yorgun ve yetistirmem gerekenler oldugu icin ara vermistim bu duadan ilk ayrilan da ben degilim ki ben ara verecektim ama sen birakma diye vazgectim senin kararin ne
Canim sen rahatsizmissin ve birikmis dualarin varmis. Onlari bitir sonra yine donersin. Tugcemustafa ninkileri de pay et o zaman. Ondan haber yok. Ben bu yuzden ayrilmak istedim iste. Yoksa dua sayisi filan onemli degil. Tek onemli olan haber verilmesi. Tamam devam edecek olan arkadaslar varsa ben devam ederim canim

Duamiz devam edoyor kuzum ben de devam ediyorum tugce den cevap bekliyorum olmazsa alsam sayiyi pay edecegim

2.gece 170 okunacak pay edilecek sayi aksam belli olacak

Kizlar 5 kisi okuyacagiz mazaretli arkadasimizla tugcenin sayisini pay edince kisi basina dusen sayi 34 ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…