Dualarda buluşalım

arkadslar bu gece 4 kiş okuyacagız bi kişi 79 diger 3 kişi ise 78 okuyacak toplamda 313 oluyor (MAZARETLİLERİN SAYISI PAY EDİLMİŞTİR) 23:00 DEN SONRA 06:00 A KADAR VAKTİNİZ VAR
erken okuya biliyormuyuz gün içerisinde yoksa 23 demi başlıyoruz

erken okuya biliyormuyuz gün içerisinde yoksa 23 demi başlıyoruz
gülüm sayfalara yada ilk sayfaya hiç bakmadın mı ? bu duanın yapılış şekli ve usulü boyle öyle olmasaydı biz niye kendimizi sıkalım ki saat 23 den sonra okuyacagız 06 a kadar 06 dan sonra da okuma yapılmayacak

HER TÜRLÜ İSTEK ARZU VE HACET İÇİN OKUNACAK AYETEL KÜRSİ OKUMA ŞEKLİ.

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GÜN ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI

OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI

HASIL OLUR ……..

DİKKAT:YANLIZ ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM ….;

• BU ÇALIŞMA İKİ UCU KESKİN KILIÇ GİBİDİR …
  • HAKLI OLDUĞUN BİR KONULARDA OKURSAN HAYIR SENİ BULUR …
  • HAKSIZ OLDUĞUN (IKI KİŞİNİN ARASINI AÇMAK , BİRİLERİNİ ZARARINA)UĞRATACAK NİYET ETMEK , MÜBAREK VE CINLERLE ISTİŞARE YAPMAKVS GİBİ HAKSIZ , FİTNEYE FESEDA DÜŞÜRECEK , NİYETLERLEOKUNURSA ŞER SİZİ BULUR TERS TEPER ZARARA UĞRARSIN.
**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (201)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313)

UYARILARA DİKKAR EDEREK HALİS BİR NİYETLE OKUNURSA

ALLAHIN IZNIYLE BUTUN HAYIR KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA

HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR..

KAYNAK:Araştırmacı yazar ADEM şener HOCA Efendi den

kızmanızı gerektirecek bi konu yok sadece sordum bu kadar

Kızlar hakkınızı helal edin allah benim için kendiniz için ve birbirimize yaptığınız Dualarınızı kabul etsin ınşallah

1.gün tamamlandi
2.gun tamamlandi
3.gun tamamlandi
4.gece 313 okunacak
Kisi basina dusen sayi : 78 bir kisi 79 okuyacak

(MAZARETLI SAYISI PAY EDILMISTIR)

1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche
3- E Elaray mazaretli
4- Tugcemustafa mazaretli
5- smileyy
6- kubdef
7- S Sargoz
G guzbahar in duasi
Allahım bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara hayırlı sağlıklı imanlı senin yolunda yetiştirebileceğimiz ve eşlerimizle birlikte büyüteceğimiz bir evlat nasip et. hayirlisiyla saglikli sıhhatli bir hamilelik süreci yaşat. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. Amin.
Okuyanlar S Sargoz okudum yazsin

1.gün tamamlandi
2.gun tamamlandi
3.gun tamamlandi
4.gece 313 okunacak

1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche
3- E Elaray mazaretli
5- smileyy
6- kubdef okudu
7- S Sargoz okudu
G guzbahar in duasi
Allahım bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara hayırlı sağlıklı imanlı senin yolunda yetiştirebileceğimiz ve eşlerimizle birlikte büyüteceğimiz bir evlat nasip et. hayirlisiyla saglikli sıhhatli bir hamilelik süreci yaşat. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. Amin.
Okuyanlar S Sargoz okudum yazsin

1.güntamamlandi
2.gun tamamlandi
3.gun tamamlandi
4.gece 313 okunacak

1- G guzbahar mazaretli
2- R revanche okudu
3- E Elaray mazaretli
5- smileyy
6- kubdef okudu
7- S Sargoz okudu
G guzbahar in duasi
Allahım bana ve gönlüevlat aşkıyla yananlara hayırlı sağlıklı imanlı senin yolunda yetiştirebileceğimiz ve eşlerimizle birlikte büyüteceğimiz bir evlat nasip et. hayirlisiyla saglikli sıhhatli bir hamilelik süreci yaşat. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerimeuzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. Amin.
Okuyanlar @_haymeana_okudum yazsin

1.güntamamlandi
2.gun tamamlandi
3.gun tamamlandi
4.gece 313 okunacak

1- G guzbahar mazaretli tamamlandı
2- R revanche okudu
3- E Elaray mazaretli tamamlandı
4- Tugcemustafa mazaretli tamamlandı
5- smileyy okudu
6- kubdef okudu
7- S Sargoz okudu
G guzbahar in duasi
Allahım bana ve gönlüevlat aşkıyla yananlara hayırlı sağlıklı imanlı senin yolunda yetiştirebileceğimiz ve eşlerimizle birlikte büyüteceğimiz bir evlat nasip et. hayirlisiyla saglikli sıhhatli bir hamilelik süreci yaşat. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerimeuzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. Amin.
Okuyanlar @_haymeana_okudum yazsın

BUGÜN KAÇTANE OKUYCAZ

5. gece okunacak sayı 50 mazaretli arkadasların sayısı pay edildiğinde 1 kişi 13 diger 3 kişi ise 12 okuyacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…