Dualarda buluşalım

1- 1 kisinin duasi 1 haftada yani 7 gecede tamamlanacak bu gece eilenn icin okuyacagiz
2- Her gun okunacak sayi 7 kisiye pay edilecek ve mazaretli arkadslarin sayisi diger arkadslara pay edilecek
3- Bildirim en gec 06 da yapilacak lakin okuyup bildirim yapamayanlar sabah 9 a kadar bildirecek
4- Duanin yapilis tarzi gece oldugu icin okumalar gece yapilacak
5-Liste disindan birine okuma yaptirilmayacak (yani regl donemindeyken esine amnesine kardesine okutma yaptirilip buraya bildirim yapilmayacak hepimiz kadiniz ve regl oluyoruz o yuzden bu durumu saklamak gereksiz)
6- Liste de gercekten gecerli bi sebeb olmadikca sira degisimi yapilmayacak
Kizlar haydi bismillah bu gece ilk dualarimizi okuyacagiz

1. gün 50 tane okunacak(Ayetel Kürsi günde 50 defa okunursa okuyan şeytandan korunur.)
yani kişi başına 5 tane düşüyor
mazaretlilerin sayısı :5 (isteyenler mazaretlilerin sayısını okuyabilir)
Listemiz kapalıdır
1- eilenn eilenn mazaretli
2- G guzbahar
3- Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345
4- nisamelek nisamelek
5- bal10cuk bal10cuk
6- R revanche
7- E Elaray
8- Tugcemustafa Tugcemustafa
9- -Lisaaa- -Lisaaa-
10- S Sargoz

eilenn eilenn in duası : eşim ve eniştemin(ablamın eşi) arası tatlıya bağlansın inşallah ailelerimizle huzurla sağlıkla yaşayalım AMİN

okuyanlar S Sargoz okudum yazsın
duamız bu gece saat 23:00 de başlayacak
mazaretli olanlar bildirsin
canım ben herkes 50 okuyacak sandım şimdi ben kaç tane okucam 5 tane mi duasını nasıl edeyim

canım ben herkes 50 okuyacak sandım şimdi ben kaç tane okucam 5 tane mi duasını nasıl edeyim
kuzum dua gece okunacak eilenn arkadasımızın adını ve duasını niyetine alıp okuyacaksın duası yazıyor zaten istersen mazaretli arkadasın sayısını da okuyacaksın dua gece yapılacak

kuzum dua gece okunacak eilenn arkadasımızın adını ve duasını niyetine alıp okuyacaksın duası yazıyor zaten istersen mazaretli arkadasın sayısını da okuyacaksın dua gece yapılacak
okurum tabi ki canım kaç tane okucam peki

HER TÜRLÜ İSTEK ARZU VE HACET İÇİN OKUNACAK AYETEL KÜRSİ OKUMA ŞEKLİ.

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GÜN ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI

OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI

HASIL OLUR ……..

DİKKAT:YANLIZ ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM ….;

• BU ÇALIŞMA İKİ UCU KESKİN KILIÇ GİBİDİR …
  • HAKLI OLDUĞUN BİR KONULARDA OKURSAN HAYIR SENİ BULUR …
  • HAKSIZ OLDUĞUN (IKI KİŞİNİN ARASINI AÇMAK , BİRİLERİNİ ZARARINA)UĞRATACAK NİYET ETMEK , MÜBAREK VE CINLERLE ISTİŞARE YAPMAKVS GİBİ HAKSIZ , FİTNEYE FESEDA DÜŞÜRECEK , NİYETLERLEOKUNURSA ŞER SİZİ BULUR TERS TEPER ZARARA UĞRARSIN.
**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (220)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313
)

UYARILARA DİKKAR EDEREK HALİS BİR NİYETLE OKUNURSA

ALLAHIN IZNIYLE BUTUN HAYIR KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA

HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR..

KAYNAK:Araştırmacı yazar ADEM şener HOCA Efendi den

ben duaya başlamadan önce Hz.Yunus'un balığın karnında okuduğu duayla başlarım sizlere de tavsiye ederim duayıda bununla bitirirsek inşallah kabul olurmuş kimin dua kapısının açık olduğunu Allah bilir inşallah dualarımız birbirimizi bulur

ben duaya başlamadan önce Hz.Yunus'un balığın karnında okuduğu duayla başlarım sizlere de tavsiye ederim duayıda bununla bitirirsek inşallah kabul olurmuş kimin dua kapısının açık olduğunu Allah bilir inşallah dualarımız birbirimizi bulur
isteyenler yapabilir ama ben dua nın şeklini bozmak istemiyorum kuzum arkadaslar isterse okuyabilirler yalnız buraya o duayı okuduk yazmayın ki sayılar karışmasın

1- 1 kisinin duasi 1 haftada yani 7 gecede tamamlanacak bu gece eilenn icin okuyacagiz
2- Her gun okunacak sayi 7 kisiye pay edilecek ve mazaretli arkadslarin sayisi diger arkadslara pay edilecek
3- Bildirim en gec 06 da yapilacak lakin okuyup bildirim yapamayanlar sabah 9 a kadar bildirecek
4- Duanin yapilis tarzi gece oldugu icin okumalar gece yapilacak
5-Liste disindan birine okuma yaptirilmayacak (yani regl donemindeyken esine amnesine kardesine okutma yaptirilip buraya bildirim yapilmayacak hepimiz kadiniz ve regl oluyoruz o yuzden bu durumu saklamak gereksiz)
6- Liste de gercekten gecerli bi sebeb olmadikca sira degisimi yapilmayacak
Kizlar haydi bismillah bu gece ilk dualarimizi okuyacagiz

1. gün 50 tane okunacak(Ayetel Kürsi günde 50 defa okunursa okuyan şeytandan korunur.)
yani kişi başına 5 tane düşüyor
mazaretlilerin sayısı :5 (isteyenler mazaretlilerin sayısını okuyabilir)
Listemiz kapalıdır
1- eilenn eilenn mazaretli
2- G guzbahar
3- Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345
4- nisamelek nisamelek
5- bal10cuk bal10cuk
6- R revanche
7- E Elaray
8- Tugcemustafa Tugcemustafa
9- -Lisaaa- -Lisaaa-
10- smileyy smileyy
11- S Sargoz

eilenn eilenn in duası : eşim ve eniştemin(ablamın eşi) arası tatlıya bağlansın inşallah ailelerimizle huzurla sağlıkla yaşayalım AMİN

okuyanlar S Sargoz okudum yazsın
duamız bu gece saat 23:00 de başlayacak
mazaretli olanlar bildirsin

X