Dualarda buluşalım

2. Gece 170 tane okunacak
@Fsanft(Tuğçe) için okuyoruz
kişi başına düşen sayı :45 (mazaretli sayısı pay edildi)
1- G guzbahar
2- R revanche okudu
3- E Elaray
4- smileyy smileyy mazaretli
5- S Sargoz mazaretli
6- esmerm91 esmerm91
7- 5 528mucizemmm mazaretli
5 528mucizemmm (tuğçe) nin duası :Martta üniversite sınavım var ve hayırlısıyla iyi puan alıp hemşireliği kazanmayı çok istiyorum inşaallah Allahın izniyle kazanırım rabbim dualarımızı kabul eder inşaallah şimdiden hepimizden Allah razı olsun

2. Gece 170 tane okunacak
1- G guzbahar
2- R revanche okudu
3- E Elaray
5- S Sargoz mazaretli
6- esmerm91 esmerm91
5 528mucizemmm (tuğçe) nin duası :Martta üniversite sınavım var ve hayırlısıyla iyi puan alıp hemşireliği kazanmayı çok istiyorum inşaallah Allahın izniyle kazanırım rabbim dualarımızı kabul eder inşaallah şimdiden hepimizden Allah razı olsun
bende okudum yazamadım 45 adet

yalnız bu akşam lütfen okuma sayısı daha erken bildirilsin ben okuyup yatıyorum biraz rahatsızım

yalnız bu akşam lütfen okuma sayısı daha erken bildirilsin ben okuyup yatıyorum biraz rahatsızım
Dün telefonum bozuldu zaten 22 da bildirdim 23 den sonra yatacagız mecbur okuma 23 den sonra oldugu için tel im bozuk ama yine ihmal etmiyorum bi yolunu bulup yazıyorum

Telefonum ve internetim sorunlu kusura bakmayın kızlar ama bi yolunu bulup paylaşıyorum

]2. Gece 170 tane okunacak
1- G guzbahar okudu
2- R revanche okudu
3- E Elaray
5- S Sargoz mazaretli
6- esmerm91 esmerm91 okudu

Bu gece 201 okunacak bi kişi 51 diğerleri 50

X