💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

O zaman Bi de ben yazayım benimkini tamamlamadıysa ben tamamlayım aslında hastası iyileşene kadar müsaade ederdik onun yerine de okurduk sayısını paylaşıp sonra tekrar gelirdi aramıza ama
Öyle bi istekde bulundaydı yapardık kuzum ama kendisi demeyince benimde hiç aklıma gelmedi

Bitti benim de arkadaşlar Tospaaght arkadaşımız bir saate yazmazsa onun sayısını paylaşalım aramızda bitirelim yeni kişiye geçelim
Ama bi önceki arkadaşa da okumamıştı. Eğer okuyup bildirim yapmadıysa okuyamayız. Biz yeni arkadaşa geçelim. Bende özelden yazıcam şimdi benim için de okumadıysa ben okurum onun yerine.

KurkmantoluS canım şimdi sadece benim duamda da B Bademmm388 in duasına da sadece o arkadaş mı okumadı. Eğer öyleyse şimdi yeni arkadaşa sen geç . Dediğim gibi eğer bizlere okuduysa 1 tane bi okuduysa duanın sayısı bozulur. Ben özelden yazıcam arkadaşa eğer hiç okumadıysa ve zor gelirse okumak burdan yardım isteriz sizlerden. Beklemeyelim ama yeni kişiye geçelim biz

Ama bi önceki arkadaşa da okumamıştı. Eğer okuyup bildirim yapmadıysa okuyamayız. Biz yeni arkadaşa geçelim. Bende özelden yazıcam şimdi benim için de okumadıysa ben okurum onun yerine.
Tamm canım doğru diyosun sen yaz bakalım ben yardım ederim eğer eksik varsa sana

Aynen canım sadece o kalmıştı bende tamamlayamıyorum o okuduysa haber vermediyse fazla olur diye

Kızlar şimdilik okumayın o arkadaşın payını. Eğerki okuduysa sayı fazla olur çünkü. Bakalım girince cevap verir inşallah. Öylece bi hal çaresine bakarız. Yeni kişiye geçelim madem ama unutmayalım 5 528mucizemmm arkadaşımızı. A Ayla 64 canım sıra sende. Duanı söyle. Namazını kılınca haber ver başlayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…