💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

KurkmantoluS Canım ben M mely15 arkadaşımıza destek amaçlı 40 tane okudum ne kadar eksik kaldığını bilmediğim için devam etmek istemedim, 4444'ü aşmamak için.
Sen yine ne kadar kaldığını yaz canım, bende fırsat buldukça okurum

Arkadaş bi cevap versin eksiği tamamlayıp öyle geçelim bence. Böyle yarım bırakmayalım. Ve Allah rızası için sık sık girip belirtelim eksiğimizi bu kadar beklemeyelim bidahakine. Çok fazla sayı düşmüyor aslında okuyamayan olursa süre bitmeden belirtsin paylaşır hemen okuruz.

Okuyamadım Canım ben sadece 55 tane okudum beni gruptan çıkar Canım hakkına girmeyim arkadaşların

Arkadaşlar 196 tane eksiğimiz var üç beş paylaşalım bitirelim olur mu bir de meltem151515515 arkadaş gruptan çıkmak istiyor nası yapalım

Tamam canım eğer zorlanıyorum yapamıyorum dersen hakkını helal et başka bi duada görüşürüz ozaman. Tamam arkdaşlar 196 adet kalmış bunu hemen paylaşalım aramızda. B Bademmm388 sen duanı paylaşır mısın. Ben elimden geldiğince listeyi düzenliyip güncelliyim listeyi olur mu. memurhanim sen dahil olabilecek misin bundan sonraki okumalara. Seninde listeye alıp sayıyı bölücem ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…