💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Kızlaaarcımmm. Konu başlığını bende değiştirmek istedim kurcaladım ama bulamadım. Mune ye etiket yapcam. Başlık ne olsun önce ona karar verelim. Sadece bi dua ismi olmasın çünkü liste bittikçe dua değişecek. Hemmmen fikir istiyorumm 🤗🤗

Peki bana anlatabilir misiniz 🙏🏻
Canım benim. Sırayla bir kişiye 4444 Tefriciyeyi okuyoruz. Ama kişi başına bölüyoruz sayıyı. 2 günde bir kiişiye okumuş oluyoruz. 🤗🤗 başka takıldığın bişey olursa sor. Ekle dersen ekleyim. Okumayan bi arkadaşınkini bölüş sende bu arkadaşa okumuş olursun 🤗

Bilmiyorum canım. Sen bi araştır bakalım. Bulabilirsen bizide aydınlatırsın.
Adının duayla hiçbir alakası yok esmalardan olusan bi dua ancak bu isimle olacak bi duanın sıhhatine güvenmem
Ayrıca hiçkimse trafından rivayet edilmemiş kimse tarafından okunmamış toplama bir dua..
Belli bir grubun sözde müridlerine öğrettiği bir dua..
Tercih sizin ben anlatmakla yükümlüyüm
Şahid olun üzerimden attım bu vebali
İstediğiniz gibi dua edebilirsiniz.
Allahtan hayırlı kısnet isterken sadece ya Rqbbi bana senin katında hayorlı olacak bir eş ve evlat nasip et denir illa şatafatlı isimlere gerek yok Allah tek bir dilden yapılacak duaları kabul edecek diye bi kaide yok dostlar

Adının duayla hiçbir alakası yok esmalardan olusan bi dua ancak bu isimle olacak bi duanın sıhhatine güvenmem
Ayrıca hiçkimse trafından rivayet edilmemiş kimse tarafından okunmamış toplama bir dua..
Belli bir grubun sözde müridlerine öğrettiği bir dua..
Tercih sizin ben anlatmakla yükümlüyüm
Şahid olun üzerimden attım bu vebali
İstediğiniz gibi dua edebilirsiniz.
Allahtan hayırlı kısnet isterken sadece ya Rqbbi bana senin katında hayorlı olacak bir eş ve evlat nasip et denir illa şatafatlı isimlere gerek yok Allah tek bir dilden yapılacak duaları kabul edecek diye bi kaide yok dostlar
Salâtı Tefriciye hakkındaki düşünceniz nedir peki merakimdan soruyorum çok okurum çünkü bu duayı 🤗

Salâtı Tefriciye hakkındaki düşünceniz nedir peki merakimdan soruyorum çok okurum çünkü bu duayı 🤗
Peygamberimize salat ü selam gönderiyoruz bi nevi
İmam Kurtubiden rivayeti var genel kanı 4444 defa
Ancak malum ki peygambere sırf salat ü selam göndermek sayıyla olmamalı diye düşünüyorum şu kadar sayı yapmak zorundayım gibi değil de bugğn de peygamberimizi anmalıyım dense daha iyi olur kanısındayım

Peygamberimize salat ü selam gönderiyoruz bi nevi
İmam Kurtubiden rivayeti var genel kanı 4444 defa
Ancak malum ki peygambere sırf salat ü selam göndermek sayıyla olmamalı diye düşünüyorum şu kadar sayı yapmak zorundayım gibi değil de bugğn de peygamberimizi anmalıyım dense daha iyi olur kanısındayım
Anlamını bende çok seviyorum teşekkür ederim yorumunuz için evet sayı pek mühim değil ama toplu okumalarda çok iyi oluyor ve ne kadar çok okursak o kadar iyi♥️

X