💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Başlayalım mı okumaya kızlar kaçar tane okuyacağız ♥
Kızlar ikindiye kadar bekleyim başka topiklerden katılıyorlar. Ben ikindiden sonra paylaşırım sayıyı da kaç günde okuyacağımıza birlikte karar veririz

Kızlar ikindiye kadar bekleyim başka topiklerden katılıyorlar. Ben ikindiden sonra paylaşırım sayıyı da kaç günde okuyacağımıza birlikte karar veririz
Tamam canım bekleyelim tabi. İnşallah düzenli okuyacak sorumluluk bilecek kişiler gelir ya sen de çok yorulacaksın hakkını helal et şimdiden

Tamam canım bekleyelim tabi. İnşallah düzenli okuyacak sorumluluk bilecek kişiler gelir ya sen de çok yorulacaksın hakkını helal et şimdiden
ne yorulması canımmm helali hoş olsun. İnşallah dualarımız kabul olsun yeter
Canim beni cikar ya valla yetisemiyorum ben kusura bakmayin hakkinizi helal edin
Tamam kuzum estagfurullah helal olsun. Kayınvaliden pekiii

ne yorulması canımmm helali hoş olsun. İnşallah dualarımız kabul olsun yeter

Tamam kuzum estagfurullah helal olsun. Kayınvaliden pekiii
Onu da cikar takibi bana kalacak o da zor.... 27 temmuzda aöf kurtarma sinavim var birde bizim ya fettah 18 bin kusure cikmis o da cok yoruyor

Kızlar listeye paylaşacağım birazdan. Umarım güzel bi dualaşma olur hayırlı sonuçlar güzel günler görürüz. Şimdiden hepinizden Allah razı olsun. Dualarımızın kabul olması dileğiyle. İyiki varsınız @memurhanim arkadaşımız ilk arkadaşımızın duasına katılamayacak o yüzden okuma bittikten sonra onun payına düşeni kalan hesabı okuyacağız. Mazeretli olan kardeşlerimizinkini yine dua bittikten sonra kalan hesabı yaparak okuyalım. Sürekli sayı değiştirmek benim için zor olur. Hemde kafalar karışmasın.

memurhanim

4444 SALATI- TEFRİCİYE
1- @Aycoregi22
2- @EbruBL
3- B Bademmm388
4- A AYLA64
5- Ocalh
6- M Maviruya30
7- memurhanim
8- KurkmantoluS
9- @Dreamy07
10- @Tospaagtd
11- @Kedimedi
12- @Begonvil1985
13- @Orkidem

Arkadaşlar dua sırası @Aycoregi22 SÜMEYRA arkadaşımızda. Herkes 341 adet okuyacak. Sadece dua sahibi 352 adet okuyacak. Dua süresi 2 gün. En geç cuma sabah yeni kişiye geçmiş olalım. Mevlam dualarımızı kabul eylesin
NOT: Abdestli okumaya gayret edelim inşAllah.

ARKADAŞIMIZIN DUASI

Bu grupta dua eden tüm arkadaşlarımın duasının kabul olmasını ve Sümeyra'nin gönlünden geçen tüm duaların, en güzel haliyle tez zamanda olmasını nasip et ya Rabbim. Eşinin mülakatı da başarı ile sonuçlansın inşAllah AMİN. ..

Duânın Türkçe Okunuşu

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Duânın Mânâsı

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.” AMİN ..

KurkmantoluS canım iletinde mazeretli olanı kendi içimizde bölüşçen yazmışsın ya ben okunur bildiğim için bi kaç arkadaşa listeye dahil olabilceğini söyledim ama suizan olmasın diye mazeretli şekildeyken okumamak mı doğru olur. Eğer öyle diyosan yine de arkadaşlar listede kalsın mazereti biter bitmez dahil olurlar haber verdiklerinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…