💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Arkadaşlar katılmak ister misiniz

Arkadaşlar katılmak ister misiniz
Ben katılmak isterim 💁🏻‍♀️

KurkmantoluS KurkmantoluS canım bundan sonra sıra bende galiba o yüzden duamı yazayım

İsmim Fatoş. Allah ım inşallah kardeşi Ali sağ salim askerliğini yapıp gelir. Allah bütün askerlerimizi korusun. Küçük kardeşi Samet de hayırlısıyla üniversite kazansın. Kendisi de sağlıkla hayırla yavrusunu kucağına alsın sağlıklı hayırlı evlat olsun. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin en tez zamanda. Hasta olanlara şifa versin. Borcu olan kullarına borçlarını ödeme kolaylığı versin. Amin

KurkmantoluS KurkmantoluS canım bundan sonra sıra bende galiba o yüzden duamı yazayım

İsmim Fatoş. Allah ım inşallah kardeşi Ali sağ salim askerliğini yapıp gelir. Allah bütün askerlerimizi korusun. Küçük kardeşi Samet de hayırlısıyla üniversite kazansın. Kendisi de sağlıkla hayırla yavrusunu kucağına alsın sağlıklı hayırlı evlat olsun. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin en tez zamanda. Hasta olanlara şifa versin. Borcu olan kullarına borçlarını ödeme kolaylığı versin. Amin
Tamam dır canım. İki tane arkadaş var okumayan. Onları bekliyorum 🤗

M Minticik kk ya giriş yaptın canım ama hiç bi mesajıma cevap vermedin. Galiba listede olduğundan haberin yoktu. Mazeretinin bitip bitmediğini de belirtmedin. Listeden çıkardım seni üzgünüm. Bilgine.

Sezinto Sezinto canım duanı söyleyecek misinnn
Ahh sıra bana mı geldi :halay: benim çok büyük kredi borcum var. Borcumu ödeyebilmem için rızık genişliği ve borçlarımın tamamını ödeyebilmem için ödeme kolaylığı diliyorum Rabbimden. Rabbim şimdiden okuyan dua eden herkesten razı olsun

Dua grubumuzla alakası yok ama. Borç ödeme için aramızda şu duayı yaptım borçlarımdan kurtuldum çok şükür diyeniniz varsa ayrıca tecrübelerini duymak isterim. Özelden bana yazabilirsiniz burda laf kalabalığı yapıp sayfayı krıştırmak istemem . Hakkınızı helal edin

X