💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Yeni duamiz;

ÇOK ŞİDDETLİ SIKINTILARIMIZ İÇİN OKUNACAK DUA

Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi'lena min emrina raşeda.

Rabbimiz katından bize bir rahmet ver ve işimizi bize kolaylaştır. (bizi başarılı kıl).

1)Abdest şartı var herkes dua sahibi arkadaşımız için 100 tane okuyacak
2)Süre bir gündür
3)Toplu dua değil listede sırası gelen arkadaşımız duasını paylaşak ve herkes o arkadaşımız için yukarıdaki duayi 100 tane okuyacak

Umut_2019 Sahire Gökçe nin duasi;
ALLAHIM MESUDE KIZI SAHİRE GÖKÇENİN BEDENİNE RUHUNA ŞİFALAR VER. KARDEŞİNE ŞİFALAR VER. BORÇLARINI EN KISA ZAMANDA ÖDEMEYİ NASIP ET. DEVAM EDEN MAHKEMELERINDEN HAKKINI ALIP DAVAYI KAZANMASINI NASİP EYLE.

yalutserkan
Kafiyesizsiir
Cuel
Rainbow Peace
Aventuss
M Mandarins
Umut_2019
C cansu_tr
ftemiz
5 528mucizemmm

Sahire gokce Umut_2019 icin okudum Rabbim tez zamanda kabul eylesin hepimizin duasini InsaAllah

Sahire Gökçe için okudum Allah kabul etsin

Özge kardeşim için okudum Allah kabul etsin inşallah

a
SAhire GÖKÇE kardeşim için okudum Allah kabul etsin inşallah

Yeni duamiz;

ÇOK ŞİDDETLİ SIKINTILARIMIZ İÇİN OKUNACAK DUA

Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi'lena min emrina raşeda.

Rabbimiz katından bize bir rahmet ver ve işimizi bize kolaylaştır. (bizi başarılı kıl).

1)Abdest şartı var herkes dua sahibi arkadaşımız için 100 tane okuyacak
2)Süre bir gündür
3)Toplu dua değil listede sırası gelen arkadaşımız duasını paylaşak ve herkes o arkadaşımız için yukarıdaki duayi 100 tane okuyacak

Umut_2019 Umut_2019 Sahire Gökçe nin duasi;
ALLAHIM MESUDE KIZI SAHİRE GÖKÇENİN BEDENİNE RUHUNA ŞİFALAR VER. KARDEŞİNE ŞİFALAR VER. BORÇLARINI EN KISA ZAMANDA ÖDEMEYİ NASIP ET. DEVAM EDEN MAHKEMELERINDEN HAKKINI ALIP DAVAYI KAZANMASINI NASİP EYLE.

yalutserkan 100 tane OKUDU
Kafiyesizsiir 100 tane OKUDU
Cuel 100 tane OKUDU
Rainbow Peace 100 tane OKUDU
Aventuss
M Mandarins 100 tane OKUDU
Umut_2019
C cansu_tr
ftemiz 100 tane OKUDU
5 528mucizemmm 100 tane OKUDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…