💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

6363 adet Necm süresinin ayetini okudum Allah kabul eder inşallah nasip olursa öğlen namazından sonra hepimizin ismine duamizin kabul olması için Yasin okuyup duamı tamamlayacagim Kafiyesizsiir
Tamam canim benim Allah razi olsun ama hepimizin duasini biliyor musun paylasilmadi dualar

Evet canim oyle olscak paylasalim ayeti bitirenler dua etmeye baslasin

Yalutserkan =Tülay ın duası

Allah’ım! Fayda vermeyen ilimden, katına yükselmeyen (kabul olunmayan) amelden, huzur bulmayan kalpten ve kulak verilmeyen duâdan Sana sığınırız. Ey Hay ve Kayyum olan! Sadece Senden yardım isteriz; Tülay kardeşimin Hayatını düzelt, gözünü açıp kapayıncaya kadar bile onu nefsiyle baş başa bırakma.Günahlarını affet. Tülay kuluna tâkdir ettiğin her şeyin sonunun hayır olmasını senden, senin merhâmetinden dilerim. Ey merhâmet edenlerin en merhametlisi katından Tülay kardeşimize ve isteyen bütün Kullarına hayırlı Salih ve Saliha kullarından olan bir evlat nasip et. EŞİYLE mutlu afiyetli bereketli hayırlı bir ömür yaşat. Borçlarına ödeme kolaylığı ver kimselere muhtaç olmadan borçlarını bitirmeyi nasip et. Duasına amin diyenlerin de bütün dualarını kabul et Amin.!!

Ismim :Mine
Duam; Hayırlısı ile yakın zamanda icimin isinacagi karşılıklı birbirimizi çok sevip sayacagimiz birbirimize huzur mutluluk sevgi saygi gosterecegimiz yasi yasima uygun dengim olan ailesi aileme uygun ve beni çok sevecek olan bir aileye gelin olmamı dualarimda ettiğim gibi kriterlere uygun Rabbim iki cihanda da razi olacağı es adayıyla evlenip neslimin devam etmesini Rabbim nasip eyler insaAllah Amin duam böyle kizlar hepiminizden Allah razi olsun

İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızımı sağ salim kucağıma alabileyim. Hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, güzel yüzlü, güzel huylu, güzel ahlaklı evlat olsun. Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşime hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. İş yerine açmış olduğum davaları hayırlısıyla kazanayım Rabbim amin

İsmi şüheda
Allahümme Salli ala seyydine Muhammed'in ve alâ Ali seyydine Muhammed.
Duam;Birbrimizi her şeyimiz ile daima çok sevip daima mutlu huzurlu edeceğimiz,iyi ki evlenmisim diyeceğim ailesi aileme uygun mezhebi mezhebime uygun, huyu huyuma, düşünceleri düşüncelerime uygun , hem bu dünyada birbrimizin bu dünyasını daima cennete çevirip hemde ahirette birbrimizi cennete götüreceğimiz birbrimize her şeyimiz ile daima sadık olacağımız,bana, çocuklarımiza maddi manevi hiçbir sıkıntı yasatmicak, beni daima el üstünde tutacak, dürüst, efendi, olgun , çalışkan,edepli ahlaklı,korkak olmayan mert cesur yiğit çok merhametli , Rabb'imin çok sevdiği salih kullarından olan imanlı, yakışıklı,temiz ,yemek ayırt etmeyen, evine eşine çocuklarına bağlı kötü huyları olmayan hayırlı salih bir eş tez zamanda nasıp et ya Rabbi! Dualarimdaki gibi hayırlı eşi Peygamber efendimiz hürmetine nasip eyle Ya Rabbi.suphesiz ki senin gücün kudretin her şeye Yeter. Buradaki tüm arkadaşların da dualarını tez zamanda hayırlısı ile kabul eyle onların sıkıntılarını tez vakitte gider ya Rabbi! amin
Allahümme Salli ala seyydine Muhammed'in salâten tehullu bihe ugdeti ve tuferrucu bihe kurbeti ve tegzi bihe haceti ve alâ alihi ve sahbihi ve sellim. amin

DUAMMM
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
Allahım sen TUĞÇE arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde TUĞÇEYİ çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi TUĞÇENİN dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM TUĞÇE YE Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip et
Duasını ulu kabede yapılan dualardan eleyip peygamber efendimizin hürmetine kabul et rabbim amin. Tuğçenin çektiği sıkıntıların , zorluklarin mukafati bu olsun Allahım . Sen ol dersen oluverir ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn, ya Erhamerrahimiyn. Allahim bu duayi basta peygamberimiz hz. Muhammed (s.a.v) in ve butun sevdiğin kullarının hürmetine kabul eyle. Boş çevirme rabbim. Tez vakitte bu şekilde güldür. Tuğçenin yuzunu ya rabbi. Amin, amin, amin...Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin

Celal kızı Merve
Yarabbim ya erhamerrahımın
Allah im dualarımın kabul olmasını engelleyen gunahlarımı affet bizi dogru yoluna sevket.sen merhahametlılerın en merhametlisısın bizi de affet. Cennetine kabul et. basta annem babam esim çocuklarım kardes lerim ve tum sevdiklerime saglık sıhhat ver huzur mutluluk ver içlerinden gecen duaların tez zamanda hayırlısı ile sonuclanmasını nasip et. Hastalara sıfa dertlilere deva ver sıkıntısı olanlara ferahlık ver yuvama huzur mutluluk nasip et esımın ıcınde bulunduğu sıkıntılı durumdan tez zamanda cıkmasına yardım et. Kolaylık nasip et ıcıne ferahlık ver daha imanlı kul olarak yasamaısnı nasıp et kızım elizanın basladıgı sureci tez zamanda hayırlı sekılde bitirmesini guzel yol katetmesını nasip et borclarımızı odeme kolaylıgı ver tez zamanda hayırlı ıcı mutluluk dolu bı ev almayı nasip et. Kız kardesım maidenın nısanlısının ıstedıgı yere atanmasını İngilizce sınavının guzel gecmesını nasip et. Istedıgım kadro degısıklıgının olmasını unvan degısıklıgı sınavını kazanmayı nasip et. Duamı okuyan amin diyen kardeşlerimin de duasını kabul ry Allah im. amin

ismim Fadime duam Rabbim senin rızana ulaşmayı ve senden razı olan bir kul olmayı ve sana isyan etmeyen iman eden bir kalbe ve akla sahip olmayı nasip et. eşimi Allah yolunda, Allah ın emir ve yasaklarına uyan ve adaleti gözeten, eşine ve çocuklarına bağlı, cömert bir insana dönüştür, evimi huzurlu bir yuva, mutlu, imanlı ve hayırlı sağlıklı çocuklar ve tüm sevdiklerimle inançlı ,umutlu,huzurlu sağlıklı mutlu senin yolunda bir ömür nasip et. Çocuklarımın sınavlarında başarılar nasip et. Burada okuyan tüm arkadaşlarımı ve beni ,ailemi doğru yoluna senin yoluna ulaştır ve bu yoldan ayırma ,kötülüklerden şeytanların,şeytanlaşmış insanlardan ve nefsin kötülüklerinden ve bilip bilmediğim gelmiş ve gelecek kötülüklerden hastalıklardan maddi ve manevi sıkıntılardan koru dünya ve ahirette güzellikler nasip et ve dualarımızı kabul buyur.

Rabbim Meryem annemize nasip ettiği gibi bana da anne olabilmeyi hayırlısıyla evlat sahibi olabilmeyi nasip eder inşallah. Duam bu sekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…