💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

🌹Duamiz toplamda 70.000 tane okunacak olan Necm suresi 58.ayetidir 🌹

💕Herkesin niyeti için toplu okuma olacaktır dualarin hepsi okunup bittiği zaman herkes duasını ismini yazacak ve herkesin niyeti için toplu dua edilecektir 💕

🌙Kisi basi Okuyacagimiz dua sayısı listedeki sayilardir 🌙

😇NOT:LUTFEN CIKMAK ISTEYEN KISI BILDIRIM YAPSIN LISTE VE SAYILAR
TEKRAR DUZENLENIR😇
🌸AYET OLDUGU ICIN ABDEST SARTI VARDIR🌸

DUAMIZ;
🌷لَيْسَ لَهَا مِن دُونِ اللَّهِ كَاشِفَةٌ🌷
🌷“Leyse lehâ min dûnillâhi kâşifetun.”
Meali:: Onu Allah’tan başka açacak kimse yoktur.🌷
💎Okumadan önce kendin,elbiselerin ve mekanın temiz olmalıdır.Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Namazdan sonra 1 Fatiha,3 İhlas süresi,Felak-Nas süreleri okunur. 10 istiğfar 1 yasin-i Şerif okunur. Ve en az 10 salavat okunur.Âyet-i Kerimi hangi niyetle okuyacak isen önce Allah rızası kazanmak sonra niyetin edilir.Euzü Besmele çekerek başlanır💎
@Feslegen 🍀6.370 tane necm suresi 58.ayeti okuyacak🍀
@yalutserkan 🍀6.363 tane necm suresi 58.ayeti okuyacak🍀
@Tospaagtd 🍀6.363 tane necm suresi 58.ayeti okuyacak🍀
@casual woman 🍀6.363 tane necm suresi 58.ayeti okuyacak 🍀
@ftemiz🍀6.363 tane necm suresi 58.ayeti okuyacak 🍀
@cansu_tr🍀6.363 tane necm suresi 58.ayeti okuyacak🍀
@mutluol77 🍀6.363 tane necm suresi 58.ayeti okuyacak🍀
@mer_4260🍀6.363 tane necm suresi 58.ayeti okuyacak 🍀
@bademmm38🍀6.363 tane necm suresi 58.ayeti okuyacak 🍀
@aventuss🍀6.363 tane necm suresi 58.ayeti okuyacak🍀
@fukaraeri🍀6.363 tane necm suresi 58. ayeti okuyacak🍀

Canım günde 1 saat civarı mi alır okunması sence?açıkçası sizlerle bu dua gurubundan çıkmak istemiyorum inşallah çünkü huzurlu oluyorum Hamd olsun :KK55:
Canim düzenli okunursa üç dört güne biter günlük te bir iki saati alir okuması açıkçası ben bunu okumayı okunmasını çok istiyorum Tugcenin de dediği gibi fazileti yüksek bir ayet 💙

Canim düzenli okunursa üç dört güne biter günlük te bir iki saati alir okuması açıkçası ben bunu okumayı okunmasını çok istiyorum Tugcenin de dediği gibi fazileti yüksek bir ayet 💙
Hmm inşallah canım bende sizlerle şu an ilk defa duydum ama anlamı beni çok etkiledi açıkçası :KK68:
Canım hergun bir kişiye okucaz öyle değil mıydı yani 3-4 güne biter dedin ya onun için dedim canım

Tekrar okudum ayet olduğu için abdestli okunacakmş mazeretli olan ne yapacak o zaman kızlar 3 4 günüm var benm abdestlenmeme
Canim mecburen bu duayi okuma suresi uzun olur mazeretli olma durumundan dolayı herkes okuyup bitirene kadar bekleyeceğiz

Hmm inşallah canım bende sizlerle şu an ilk defa duydum ama anlamı beni çok etkiledi açıkçası :KK68:
Canım hergun bir kişiye okucaz öyle değil mıydı yani 3-4 güne biter dedin ya onun için dedim canım
Hayır canim tüm hepimizin niyeti için bir seferligine okunacak

X