💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

canım adetli iken duamızı yapabilir miyiz?
yalutserkan yalutserkan ftemiz ftemiz kizlar regl döneminde süre de geçen bir kelime olduğu için bence okunmaz mecbur kalırsak dua niyetine okuyabiliriz diye biliyorum en güzeli regl bitince okumak okurken hem gusul hemde namaz abdestli olmamız lazım çünkü ihlas süresinde geçen bir kelime olduğu için bu şekilde okumak mantıklı bence🌹

yalutserkan yalutserkan ftemiz ftemiz kizlar regl döneminde süre de geçen bir kelime olduğu için bence okunmaz mecbur kalırsak dua niyetine okuyabiliriz diye biliyorum en güzeli regl bitince okumak okurken hem gusul hemde namaz abdestli olmamız lazım çünkü ihlas süresinde geçen bir kelime olduğu için bu şekilde okumak mantıklı bence🌹
Siz bilirsnz ozman regliniz bitince okuyun ben sizi okudu saydım ozman ok Allah razı olsn hepinizden de Tülay kardeşime hayırlı evlat diye niyet alırsanız mutlu olurum çok

Siz bilirsnz ozman regliniz bitince okuyun ben sizi okudu saydım ozman ok Allah razı olsn hepinizden de Tülay kardeşime hayırlı evlat diye niyet alırsanız mutlu olurum çok
Allah saglikli hayirli salih saliha kullarindan olacak bir evlat nasip eylesin inşaAllah canim 💚sen namazını kildiktan sonra buraya yaz başlayalım ftemiz arkadasimizda sonra okusun 🌹

bende katılmak istiyorum, çok büyük sıkıntıdayım dua edin ne olur banada
Tamam canim şimdi K Kelebek2613 arkadaşımız için kişi başı herkes 313 tane "La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim "okuyacak sende bugünden itibaren okumaya başla inşaAllah 🌹

Allah saglikli hayirli salih saliha kullarindan olacak bir evlat nasip eylesin inşaAllah canim 💚sen namazını kildiktan sonra buraya yaz başlayalım ftemiz arkadasimizda sonra okusun 🌹
Tmm yatsı namazından sonra kılınıyormuş Hacet namazı kılayım haber ederm başlarız inşallah çok teşekkür Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Allah'im Neslihan kardesimize iki dünya saadeti yasayacaklari, berabar senin rizani kazanip, hayirli evlatlar yetistirebilecek, birbirlerini guzelce, muhabbetle sevecek gönlü Neslihanin gönlüne Mukabil yakisikli, hayirli helal bol rizki olan, okumayi yazmayi seven, cömert, durust, anlayisli, merhametli,neşeli, çaliskan, Kur-an ahlakli , ailesi Neslihani seven, Neslihanin da onun ailesini sevdigi, hayirli bir eşi tez zamanda karsisina cikar ve yormadan, yorulmadan hayirli bir sekilde evlenmeyi nasip eyle. Güzelce calisip hayirlisiyla bu sene kolayca atanmayi nasip eyle. Atandigi yerde ümmete faydali olacagi isleri yapmayi nasip eyle. Isini seve seve yapmayi, ve orda hayirli insanlarla karsilasmayi nasip eyle. Maddi , manevi, psikolojik, fizyolojik hastaliklarina sifa nasip eyle. Hayirli, helal bol rizik nasip eyle. Ettigi tüm dualari hayirlisi ile kabul eyle. Ya Rabbi birbirize ettigimiz su dualari Rahman, Rahim, Vedud, Kadir, Alim, Mucib ve diger yuce isimlerin yüzü suyu hürmetine kabul buyur. Bizleri affeyle. Bu duayi yapan kisilerin de dualarini tez zamanda kabul eyle.
Rainbow Peace Rainbow Peace canim K Kelebek2613 arkadaşımızın duası bu ismi Neslihan duasını ve ismini niyet alarak 313 tane "La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim "duasını okumaya başla insaAllah 🌹seni de listeye eklerim siran gelince sana da okuruz inşaAllah 🌸

Rainbow Peace Rainbow Peace canim K Kelebek2613 arkadaşımızın duası bu ismi Neslihan duasını ve ismini niyet alarak 313 tane "La Havle vela kuvvete illa billahil alliyil azim "duasını okumaya başla insaAllah 🌹seni de listeye eklerim siran gelince sana da okuruz inşaAllah 🌸
tamam ben okurum okuyunca yazarım bugünmü bitecek dimi. sıra bize gelince kendi duamızı bizmi yazıyormuyuz

X