💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Giriş yapmadıysa bekleyelim bugün. Yarın sabah kadar da girmezse çıkartırız. Burayı sürekli takip etmek gerekiyor günlük okuyoruz çünkü. Sadece bir kişi yi mi okumadı
Evet kızlar. Ama daha Podik de cevap yazmadı. Onun için okuyoruz ya şuan. Bence bu akşama kadar bekleyelim. Cevap yazmayanları çıkaralım. Gitipte cevap yazmayanlatı

Kızlar A Ayla 64 arkadaşı çıkarıyorum listeden. İlk arkadaşımıza da okumamış. P Podik arkadaşımız giriş yapınca hem kendi 2 adetini hemde 3 adet ayla arkadaşınkini okur musun seninki tamamlansın. @kurabiyekokusu78 bugün okuyacağını belirtmişti bekliyorum onu. Akşam yeni listeyi yayınlayacağım.

Kızlar A Ayla 64 arkadaşı çıkarıyorum listeden. İlk arkadaşımıza da okumamış. P Podik arkadaşımız giriş yapınca hem kendi 2 adetini hemde 3 adet ayla arkadaşınkini okur musun seninki tamamlansın. @kurabiyekokusu78 bugün okuyacağını belirtmişti bekliyorum onu. Akşam yeni listeyi yayınlayacağım.
A Ayla 64 ün bana okumadığı 3 Taneyi okudum canım

Henüz geçmedik listeyi düzenleyecekti KurkmantoluS KurkmantoluS
Canım P Podik girmedi foruma hala. Ve onun duası bu. Kendiside okuyup okumadığını belirtmedi henüz. Farkındayım fazlasıyla yavaş ilerliyoruz ki okumaya başladığımız da 10 dk mızı almıyor. Ama hemen listeden çıkarmakta istemiyorum ama girip yazmayanlara da kızıyorum 😕

X