💙🤲 Dualarda Buluşalım 🤲💙

Kızlar ben yarın okusam olır mu bebegım rahatsızlandı hastanede gozlemdeyız sabah 5 den beri pert oldum kafam dagınık kqrısıklık olmaısn. Duamı okumak istiyorum sadece sure sorun olur o kadar

Kızlar ben yarın okusam olır mu bebegım rahatsızlandı hastanede gozlemdeyız sabah 5 den beri pert oldum kafam dagınık kqrısıklık olmaısn. Duamı okumak istiyorum sadece sure sorun olur o kadar
Tabi ki de canim çok geçmiş olsun şimdi nasıl oldu bebisin saglik durumu iyidir insaAllah

Çok teşekkürler canım atesımız 39 larda hala ama kusma bitti ates aniden inip çıkıyor
Rabbim sifa versin insaAllah gecmis olsun tekrar bir an önce iner inşaAllah bebekte ateş çok kötü oluyor yeğenim de de olmuştu surekli gozlemle atesini ölç çıkarsa gene hemen götürün hastaneye

Canım senin niyetine okudum rabbim kabul eyleisn

Amin canim inşaAllah hayırlısı ile nasip eder Rabbim

Mine arkadaşımız için okudum, Rabbim kabul etsin inşallah

Dualarimizin kabulu için inşaAllah Ya Semi Celle Celaluhu Esmasi okuyoruz
18.000 kişi başı 2.250 tane okunacak
5 528mucizemmm OKUDU
yalutserkan
B Bademmm388 OKUDU
C cansu_tr
Kafiyesizsiir OKUDU
begonvil1985 OKUDU
Cuel
M mer_4260

Kafiyesizsiir ismim Mine
Benim duam
Hayırlısı ile yakın zamanda istediğim kriterde içimin ısınacağı eş adayı ile yuvami kurmak, Rabbimin razı olacağı güzel hayırlı bir iş bulmak, hastaligima şifa, abimede hayırlı bol kazançlar yuvasına huzur mutluluk için dua istiyorum kizlar
Rabbim hepimize kabul olmuş dua sevinci yasatsin hepimizin gönlünden geçen dualar hayırlısıyla kabul olsun inşaAllah Amin

Arkadaşlar duaya başlamadan önce isteyen abdest alsın daha sonra 21 Estagfirullah el azim çekiyoruz Peygamber Efendimiz( s.a.v )e salavat getiriyoruz sonra arkadaşımız
MİNE'nin duasını edip tekrar Efendimize salavat getirip Ya Semi Celle Celalühü esmasini çekiyoruz
Dua edeceğimiz arkadaşımızın ismini dua ederken net bir şekilde belirtelim

Mine kardeşim için okudum Allah kabul etsin inşallah

Kızlar sizlerden bişey rica edebilir miyim benim için tefriciye okuyabilir misiniz süresi 10 gun eger okuyabilecek olan varsa yazarsa sayıdan düşeyim Büşranın niyetine diye okunacak

begonvil1985 canim duani paylaş sana okumaya başlayalim insaAllah

İsmim: İrem

Duâm: En yakın zamanda gebe kalabileyim. Sağlıklı bir hamilelik süreci geçirip, sağlıklı bir evlat sahip olabileyim. Rabbim şükür sevincini bana da yaşatsın, duâma amin diyen tüm mümin kardeşleriminde duâları kabul olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…