DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

Ben de katılmak istiyorum. Tam da ihtiyacım olan dua. Ama doğumum yakın PiXiEE penyez83

Ben biriktirebildiğim kadar biriktirmeye çalışırım doğuma kadar. Ama biraz önlere yazılabilir miyim
Tamam canım sen niyetini PiXiEE atabilirsin. Şimdiden okumaya başla ki baya okursun. Ben ve filizimmm sana destek olacağız

Ben de katılmak istiyorum. Tam da ihtiyacım olan dua. Ama doğumum yakın PiXiEE penyez83

Ben biriktirebildiğim kadar biriktirmeye çalışırım doğuma kadar. Ama biraz önlere yazılabilir miyim
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah Ben de hamileyim ama daha var doğuma. Ben de destek olabilirim elimden geldiğince,

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah Ben de hamileyim ama daha var doğuma. Ben de destek olabilirim elimden geldiğince,
Özlememmm canım benim o güzel yüreğinden geçen dualarını Rabbim hayırlısıyla kolaylıkla afiyetle kabul eylesin aminn Ben ve filizimmm destek olacağız. Sende okuyup az çok demeden destek olursan çok mutlu oluruz Minaa95 PiXiEE

Cümlemizin canım benim ne demek Rabbim hepimizin hayırlı muratlarını nasip etsin inşallah

2 niyetle katılmak istiyorum niyetlerim aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…