DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

YagmurSendeanlarsn A Asya89 Arkadaslarimin niyetlerine okudum Allah kabul etsin amin
PiXiEE penyez83

G Glsndmr89 arkadaşimin niyetine okudum Allah kabul etsin aminn
PiXiEE penyez83

Okudum

PiXiEE
penyez83

G Glsndmr89 YagmurSendeanlarsn A Asya89 Okudum
PiXiEE penyez83

Hatırlatma Etiketidir
17- YagmurSendeanlarsn ve 18- A Asya89 / niyetlerine okumayanlar 27 Eylül cuma

C Cittaslow
MMorsalkimm
Aktif Lora
Sincereley93190221
dunyadanuzak
Chocolita

Lütfen bildirimleri, bir sonraki günün niyetleri paylaşılmadan yapmaya özen gösterelim

PiXiEE

YagmurSendeanlarsn A Asya89 Niyetlerine okudum Allah kabul etsin
PiXiEE penyez83

Cumartesi ve Pazar niyetlerini paylaşıyoruz

Okunacak dua
Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî küntü minez zâlimîn.

• Kişi başı 100 adet okunacak
• Günde iki niyet paylasacagiz yani günde toplam 200 adet okunacak
• Günlük okumayan geç okuyan listeden çıkarılacaktır

1- Nevreste
2- zeyno genc
3- PiXiEE
4- penyez83
5- Sudansebeplerivar
6- HALLEYS
7- RedGirl
8- S selin18
9- H Hazellll
10- Fistiklicikileta
11- O ozlemem
12- gecenin_resmi
13- Hayalkuran
14- KurkmantoluS
15- Jawlensky
16- C Cittaslow
17- YagmurSendeanlarsn
18- A Asya89
19- G gulectosba
20- littlezelda
21- Hali
22- G Gunduzguzell1
23- kavs-i kuzah
24- B begonviil
25- Y Yaz2021
26- MMorsalkimm
27- esoss88
28- S saharay
29- Eckubra
30- Fukaeri
31- Teach_Mavi
32- Freddy
33- i p e k
34- Aktif Lora
35- iyilik_guzellik
36- MelodiminEsi
37- nursevdi
38- Sincereley93190221
39- dunyadanuzak
40- Breave Heart
41- M mrvtkblt
42- Chocolita
43- Bonus
44- YagmurSendeanlarsn ikinci niyet
45- zeyno genc ikinci niyet
46- PiXiEE ikinci niyet

19- G gulectosba niyeti -28 Eylül Cumartesi
Allah'ım sağlık sıkıntılarıma kalıcı şifa diliyorum senden Evimden bereketi, sağlığı, muhabbeti,sadakati eksik etme,Ya vedud ya kaviyy isimlerinin yüzü suyu hürmetine huzurumuzu birliğimizi daim ettir afiyet ver eşimle aram daha da iyi olsun aile huzursuzluğumuz tamamen bitsin,gönlümüzdeki evi almayı, içinde huzurla sağlıkla oturabilmeyi nasip et hayırlı ve kolay kıl,anneme babama sağlıklı sıhhatli muhabbetli uzun ömürler ver. Evlatlarımın Salih ve Saliha kullar olmasını nasip et, bahtlarını güzel eyle karşılarına iyi insanlar çıksın, güzel günlerini görmeyi nasip et, girecekleri sınavlarda kolaylıklar ver başarılar tattır, imanlarını arttır, yolundan ayırma.
Evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkese hayırlısıyla kolaylıkla sağlıkla anne baba olmayı nasip et...

20- littlezelda niyeti -28 Eylül Cumartesi
Bismillahi arkıyke min kulli şeyin yu'zike min şerri kulli nefsin ev aynin hasidin, Allahu yeşfike bismillahi arkıyke
. Büyük arşın sahibi yüceler yücesi insanlarin Rabbi olan ve sıkıntıları gideren Allahim sen İsmet kuluna babama ve bütün hastalara şifa ver İsmet kulunu bütün hastaliklardan kurtar zira sen Kadirsin senin her şeye gücün yeter amin

21- Hali niyeti -29 Eylül Pazar
Bebeğimizin sağlıgında hicbir sıkıntı olmadan (varsa da biran önce iyileşmesini) uzun ömürler bize hayırlı evlat olmasını nasip et Allahım
Bebeğimizin yaşıtlarından geri kalmamasını en kısa zamanda yaşıtlarının boyuna kilosuna vs ulaşmasını sağlığının yerinde olmasını sen nasip et Allah ımna,eşime,bebeğimize ve ailelerimize hayırlıca,sağlıklıca,imanlıca,mutlu,mesut,bereketli uzun ömürler nasip eyle ya rabbim

22- G Gunduzguzell1 niyeti -29 Eylül Pazar
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.
Allah'ım günahlarımızı bağışla. Sen affedicisin, affetmeyi seversin, bizleri de affet Ya Rabbim. Anneme, babama, kardeşlerime hayırlı sağlıklı ömürler ver. Evimden huzuru eksik etme. Eşimle mutluluğumuzu, muhabbetimizi artır. Helal kazanç nasip et, kazancımıza bereket ver. Tedavimizi hayırla sonuçlandır. Yarabbi bize ve bizim gibi tedavi gören, isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip et . Amin.
Benim ve amin diyen kardeşlerimin dualarını kabul et. Amin

G gulectosba
littlezelda
Hali
G Gunduzguzell1
Niyetleri için okudum
Allah kabul etsin
penyez83 PiXiEE

Tüm arkadaşlarıma okudum canım PiXiEE penyez83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…