DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

Allah razi olsun. Iyiyim cok sukur. Sen de iyisindir insallah.
Cok mutlu oldum ,dualarinda yer verdigin icin
Bol bol dua ediyoruz, tesbihler cekiyorum evet cok rahatlatiyor.
Babamin rahatsizliklarinin gunahlarina kefaret oldugunu dusundukce rahatliyorum
Amel defteri acik, dualarimiz ,sadakalarimiz her seyi yaptikca, onun orada rahat olduğunu hissediyorum.
Ruyamda cok guzel gordum, cok mutluyum
Bu listeye de katilacagim.
PiXiEE niyetimi attim

Ben de katılmak istiyorum Allahın izniyle. Öyle sıkışık bi zamandayım ki. Çalışıyorum, bi yandan taşınıyorum, bi yandan 7 aylık gebeyim inşallah kotarabilirim
Canım hep varsın dua listelerinde Rabbim sağlıkla sıhhatle vaktinde kolaylıkla evladını kucağına almayı nasip eylesin

Yetiştiremediğin yerde yaz ben sana destek olurum

İyi olduğuna çok sevindim canım Ne güzel babanı rüyanda mutluluklar içinde görmüşsün.
Aynen amel defteri açık. Tekrardan Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ruhuna bir fatiha okuyup yolladım şimdi Rabbim kabul eylesin

PiXiEE penyez83 filizim penyezim yeni duaya iki niyetimle katiliyorum

Allah razi olsun canlar sizden emeklerinizin karşiligini Rabbim sizleri mutlu olacaginiz niyetlerinizle müjdelendirsin
PiXiEE penyez83

Katıl
Katılacağım inşallah

Canım hep varsın dua listelerinde Rabbim sağlıkla sıhhatle vaktinde kolaylıkla evladını kucağına almayı nasip eylesin

Yetiştiremediğin yerde yaz ben sana destek olurum
Amin Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim. Ne kadar yoğun olursam olayım bu gruba vakit ayırmak bana huzur veriyor. İyi geliyor herşeyden önce. Elimden geldiğince yapmaya çalışacağım

Katılıyorum inşallah

[/QUOTE]

Bende katılıyorum iki niyetle katılmak istiyorum PiXiEE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…