!!! Dua topiği !!!

elifinie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
420
9
Tedaviye başlıycaklar, devam edenler ve bir umut diyenler için kızlar burada liste yapalım her hafta 3 kişiye ( 707 ya varis, 41 ayetelkürsi , ve 10 yasin) okuycagz . Çünkü birbirimize ettiğimiz dua kendi kendimize okuduklarımızdan daha makbul.. Bu dua çarkına bende varım diyosanız yazın buraya..

Tedaviye başlıycaklar, devam edenler ve bir umut diyenler için kızlar burada liste yapalım her hafta 3 kişiye ( 707 ya varis, 41 ayetelkürsi , ve 10 yasin) okuycagz . Çünkü birbirimize ettiğimiz dua kendi kendimize okuduklarımızdan daha makbul.. Bu dua çarkına bende varım diyosanız yazın buraya..

ben diğer dua topiğindede varım yetişebilirsem burayada katılmak isterim:KK6:

tedavide olmayanlarda katılabilir mi cnm. bende elimden geldiği kadar okumak isterim. kişi başı mı okucak cnm onları öyleyse şu an fazla biraz benim için ama okuyabilidğim kadar okurum inşallah.

tedavide olmayanlarda katılabilir mi cnm. bende elimden geldiği kadar okumak isterim. kişi başı mı okucak cnm onları öyleyse şu an fazla biraz benim için ama okuyabilidğim kadar okurum inşallah.

Şimdiii .. 5 kişi olabilsek en az.. 707 ya varis çekeriz bide 41 ayetel kursi ile başlayalım her gün birine okuyalım zaten yarım saatimizi almaz.. Birbirimize ettiğimiz dua inşallah Allah katında daha makbull olur.. İki kişiysek ben sana dua ediyim sen bana et:)))

Şimdiii .. 5 kişi olabilsek en az.. 707 ya varis çekeriz bide 41 ayetel kursi ile başlayalım her gün birine okuyalım zaten yarım saatimizi almaz.. Birbirimize ettiğimiz dua inşallah Allah katında daha makbull olur.. İki kişiysek ben sana dua ediyim sen bana et:)))

he paylaşarak okucaksak olur tabi ben tek kişi hepsini mi okucak dedim.. ederiz tabi canımmm :KK66:

yadini okuyamiyorum kizlar:KK43:((ne zamandir kendime okicam bi turlu baslayamadim.istersenin tesbihin ve ayetel kursinin hepsini ben okiyim digerlerini siz paylasin.

turquoisse canm öncelikle senin girdiğini gördüğüm için buraya yazdım bende varımm hep birlikte dua etmeye...
yanlız suan için mazeretliyim yakın zamanda bebeğimle ayrıldık :KK14::KK14:
o biter bitmez aranıza katılmak isterim..

bizim topikte in cin top atinca cnm diger topiklere bakim dedim burayi gorunce yardimci olim kizlara didimdi:)))))bugun topigin bos olmasi buraya gelmeme vesile oldu..

Tamamdırrr:))) ne zaman başlayalım ozmaan.. Benim adetim bitiyo transferde hep yatıcam bol bol hem kendime hem size okuyup üfliycemmm:)) ne zamn başlayalım ozman????

Tamamdırrr:))) ne zaman başlayalım ozmaan.. Benim adetim bitiyo transferde hep yatıcam bol bol hem kendime hem size okuyup üfliycemmm:)) ne zamn başlayalım ozman????
soyle yapalim cnm transferi en yakin olan kisiye pazaresi okumaya baslayalim

Canım bende okurum inşallah bunu iyi düşünmüşsün sağol.

Canım bende okurum inşallah bunu iyi düşünmüşsün sağol.

Herkes transfer tarihini yazsın umarım yada transferi olan sonuç bekleyenler de yazsın başlayalım benim 18 mart transfer tarıhım nasıb ederse rabbim haberleşeliiimm kızlar bu geceee yarın başlayalım

X