Dua Talebi...

Esra_Babies

Prensime Prenses geldi... ♥️
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2014
3.786
4.273
Kızlar acil dualarınıza ihtiyacım var, kaçar tane çekebiliyorsanız, Esranın bebeği için diyerek “El mübdi” çekebilirmisiniz.
İdrar testim 2 gün önce pozitif çıktı, yarın kan vercektim bugun tekrar test yapayım dedim,
Bugunki silik gibi cıktı öncekine oranlar koyulaşması gerekirken, kimyasaldan şüpheleniyorum. Bebeğimin bana tutunması için Allah rızası için yardım edin lütfen... Yarın bat günüm adet olmak istemiyorum sinir sistemim çöktü sabahtan beri... Çok kötüyüm anlatamam... :KK42::KK42:

Gecmis olsun canim . Kan testiyle netlestirdinizmi hamileliginizi yoksa idrar testimi yaptiniz sadece ?

Gecmis olsun canim . Kan testiyle netlestirdinizmi hamileliginizi yoksa idrar testimi yaptiniz sadece ?
Yarın bat günüm. Kan testini yarına yapmayı düşünüyordum sonrada eşime süpriz yapacaktım :KK43: bugun 3 tane idrar testi yaptım biride erken gebelik testi. Ama yok negatif:KK43: oysaki 2 gün önce net ikinci çizgi vardı. şimdi kendi kendime gördüğüm rüyadan uyanmaya çalışıyorum:KK43: gerçekler çok acıymış...

Resimlerini atarmisin canim. Sen simdi yarin git bi kan testi yaptir . Bu arada tup bebekmi
Yarın bat günüm. Kan testini yarına yapmayı düşünüyordum sonrada eşime süpriz yapacaktım :KK43: bugun 3 tane idrar testi yaptım biride erken gebelik testi. Ama yok negatif:KK43: oysaki 2 gün önce net ikinci çizgi vardı. şimdi kendi kendime gördüğüm rüyadan uyanmaya çalışıyorum:KK43: gerçekler çok acıymış...

Eger catlatma ignesi kullandiysaniz bu yuzdende cift cizgi cikmis olabilir . Biraz sabirli olmak lazim. Sen yarin git bi kan ver eger adet olmazsan . Ondan sonra duani yapariz insaAllah.
Yok canım hiçbişey kullanmadım. Doğal yöntemdi. Maalesef kimyasalda adet gecikiyormuş :KK43: saatler ilerledikçe kabullenmeye başlıyorum ve de gerginlik küskünlük var üstümde dua bile edemiyorum psikolojim çöktü resmen :KK43:

Yok canım hiçbişey kullanmadım. Doğal yöntemdi. Maalesef kimyasalda adet gecikiyormuş :KK43: saatler ilerledikçe kabullenmeye başlıyorum ve de gerginlik küskünlük var üstümde dua bile edemiyorum psikolojim çöktü resmen :KK43:
Keske gebelik testlerinin resimlerini atsaydin

Cikmis ama yarin sen kesinlikle kan ver
Yok canım bu carsamba günki testim :KK43: dün ve bugünkilerde yok çizgi gölge mölge hiçbirşey yok bembeyaz. Hatta içini felan söküp baktım o derece yani. Ama akşam üstü affedersin sümüksü krem renkte akımtım geldi bi parmak kadar ama devamı yok şimdi. Hayra alamet midir bilmiyorum sence ?

Yok canım bu carsamba günki testim :KK43: dün ve bugünkilerde yok çizgi gölge mölge hiçbirşey yok bembeyaz. Hatta içini felan söküp baktım o derece yani. Ama akşam üstü affedersin sümüksü krem renkte akımtım geldi bi parmak kadar ama devamı yok şimdi. Hayra alamet midir bilmiyorum sence ?
Benimde oyleydi hamileyken hatta midemi bulandirmisti. Insallah vardir stres yaparsan olmaz. Hersey Allah tan

Canım ben 100 tane ya mübdi okudum senin için Allah kalbine ferahlık versin

X