DUA KARDEŞLİĞİ

M mer_4260 Bluedew Bluedew kızlar ben yeni duamiza yani namaza geçtik zannettim dün namaz kılıp dua ettim mer_4260 için. Farketmemisim.
Bugün Fetih i okuyayım inşaallah tekrardan

Kızlar bu aksam yeni duanıza gecelim insallah dussı güncellenecek olan varsa muafiyet durumunuzla yazın lütfen

Bluedew Bluedew canım M mer_4260 için Fetih imi okumuştum.
Şuan mazeretli değilim sabaha namazı kilarim inşaallah ama yarın bekliyorum eğer gününde olursam yatsıyı kilamam.
Bu durumda ne olacak peki ? ?

evTik evTik namazla ilgili bişi sorcam namazı kıldık Fatiha kaç tane okuyacagiz hepsinin ruhuna bı tane mi hepsine tek tek mi okuyacagiz onu anlamadım . Bu arada ben mazeretliyim daha sonra mı kılayım namazı yoksa yerine yine daha önce yaptığımız gibi salavat mi okuyayım nasıl yapalım

evTik evTik namazla ilgili bişi sorcam namazı kıldık Fatiha kaç tane okuyacagiz hepsinin ruhuna bı tane mi hepsine tek tek mi okuyacagiz onu anlamadım . Bu arada ben mazeretliyim daha sonra mı kılayım namazı yoksa yerine yine daha önce yaptığımız gibi salavat mi okuyayım nasıl yapalım
Salavat okuyup sonra kulsak iyi bence

Bir fatiha okuyup yapıyorum canım. Sayı belirtilmediği için gönünden geçen sayısında da okuyabilirsin bence.

X