DUA KARDEŞLİĞİ

Duasını yollayanları sildim.
KIZLAR; dualarınızı yeniden dua baslıgı ile bana mesaj olarak atar mısınız? Cok mesaj biriktibulmakta zorlanıyorum. Onları sileceğim tabi baba adınızı ve kendi adınızı da . Duayıyollayanlarınadını siliyorum.

segazel segazel @BEYBISIM@cansu_tr denizinmavisi denizinmavisi Patronicee Patronicee @umut-16

1000 FATİHA SÛRESİ OKUNMASI:

2 rekat namaz kılıyoruz.her rekatında 7 Fatiha+3 ihlas okuyoruz selamdan sonra istiğfar,salavat ve hamd edin sonra niyet edin, Örneğin,borçlarımı ödiyecek imkanlara kavuşmak için niyet ettim Allah rızası için 1000 fatiha okumaya, (Her ne niyetiniz varsa memuriyet işe girmek vs..)

Niyetten sonra şu duayı okuyorsunuz:

Allahumme inni es'elüke fethan mubinen ve nasran azizen ve safhan cemilen bi hurmeti fatihatin, futuhatin, meftuhatin, min ilmi ummul kitabi, li diniyyetin, ıttılaiyyetin, ala usuliha fi'l ğaybi Allahu latifun bi ibadihi yerzuku men yeşau ve huvel kaviyyul aziz.

1000 fatihadan sonra şu duayı okuyorsunuz.

Allahumme ya sami'al-asvati ya mucibe'd-davati ya alimes-sirri vel hafiyyati bi hakki suratil fatihati vel bakarati vel en'ami ve bi hakki kaf ha ya ayn sad ve bi hakki suratil fatihati ikdı haceti fi hazihi's-saati bi rahmetike ya erhamer rahimin.

Not: bu sadece örnekleme içindir elbette gönlünüzce duayı edebilirsiniz kardeslerim. Rabbim dualarımıza oldu şükrünü tez zamanda nasip etsin insallah amin.

Not2: kızlar biraz erken yolladım aksam mesgul olacagım.
@segazel>>>
@aryalorinn >>>
@hmbg >>>
@miyomim >>>muaf
@Mavisu27 >>>
@BEYBISIM >>> muaf
@cansu_tr >>>düğün için muaf
@Patronicee >>>
@umut-16 >>>
@evTik >>>
@denizinmavisi >>>
@bir garip oblomov >>>