DUA KARDEŞLİĞİ

12.000 HZ.YUNUS’UN DUASI:

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

Manası :

«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

HANIMLAR KİŞİ BAŞI HEPİNİZ 850 ADET OKUYORSUNUZ . DUA SAHİBİ 950 adet!!!!!!MUAF OLANLAR 41 ADET SALATEN TUNCİNA OKUYOR. Selametler

BAŞLANGIÇ ZAMANI: cuma saat 13.00

BİTİŞ ZAMANI : cuma saat: 22.30

KATILIMCI :16 KİŞİ

DUASI OKUNAN: @bir garip oblomov

12.000 HZ.YUNUS’UN DUASI:

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

Manası :

«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

HANIMLAR KİŞİ BAŞI HEPİNİZ 850 ADET OKUYORSUNUZ . DUA SAHİBİ 950 adet!!!!!!MUAF OLANLAR 41 ADET SALATEN TUNCİNA OKUYOR. Selametler

BAŞLANGIÇ ZAMANI: cuma saat 13.00

BİTİŞ ZAMANI : cuma saat: 22.30

KATILIMCI :16 KİŞİ

DUASI OKUNAN: @bir garip oblomov
Okudum canım Rabbim kabul etsin insaAllah . Bayramdan sonrada FATİHA okuyabiliriz , nasibimizde hangi dua var merak ettim simdi:)

Bluedew Bluedew ben listede olmak istiyorum ama 8 temmuzdan sonra düğünden sonra balayinda takip edemem diye korkuyorum eğer kabul ederseniz o tarihe kadar kalirim daha sonra bi liste ara veririm nasil yapmam gerek sence liste ne zaman baslar kac güne biter ?

Bluedew Bluedew ben listede olmak istiyorum ama 8 temmuzdan sonra düğünden sonra balayinda takip edemem diye korkuyorum eğer kabul ederseniz o tarihe kadar kalirim daha sonra bi liste ara veririm nasil yapmam gerek sence liste ne zaman baslar kac güne biter ?
Bi liste ara verebilirsin bence arkadasların da gönlü olursa

X