DUA KARDEŞLİĞİ

12.000 HZ.YUNUS’UN DUASI:
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.
Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

HANIMLAR KİŞİ BAŞI HEPİNİZ 800 ADET OKUYORSUNUZ . MUAF OLANLAR 41 ADET SALATEN TUNCİNA OKUYOR. Selametler

BAŞLANGIÇ ZAMANI: pazartesi saat:2200

BİTİŞ ZAMANI : salı SAAT:12.00

KATILIMCI :16 KİŞİ

DUASI OKUNAN: @cansu_tr duası özelde.

KIZLAR! DİKKAT DİKKAT DİKKAT! Yarın inşallah 12'ye kadar süremiz var. Herkes okuyabiliyorkrn bi gayret edip bitirelim. İnşallah

@segazel
@aryalorinn
@mer_4260
hmbg hmbg
@miyomim
@Mavisu27
@BEYBISIM
@cansu_tr
@Patronicee (muaf)
@mer_4260 ( kardeşi)
@mer_4260 (gelini)
@umut-16
@evTik
@denizinmavisi
@bir garip oblomov
@Bluedew

Bluedew Bluedew kuzum benm mazeretim devam etti bugün ben birazdan bitirecem beni okudu yaz istersen . galiba bi günde iki kişiye okuyalım demişsin bana uyar canım

Gecmiş olsun bi sımıntı yoktur inşallah
Saol tatlım sağ ayağım diğer ayağımdan orantısız ödem olunca korktuk ayak bikegim simit seklinde sisti dr umda korktu damar tıkanıklığı olur bebekte preeklemsi ye neden olur diye testler falan yapıldı derken eve çok geç geldik ama sıkıntı çıkmadı testler temiz hafif tansiyon yüksekti oda normale dönünce geldik artik hayırlısı ile vakitlice kucağımiza alınca bitecek inşallah

Saol tatlım sağ ayağım diğer ayağımdan orantısız ödem olunca korktuk ayak bikegim simit seklinde sisti dr umda korktu damar tıkanıklığı olur bebekte preeklemsi ye neden olur diye testler falan yapıldı derken eve çok geç geldik ama sıkıntı çıkmadı testler temiz hafif tansiyon yüksekti oda normale dönünce geldik artik hayırlısı ile vakitlice kucağımiza alınca bitecek inşallah
İnşallah amin

Sağlıkla bir avazda kucağına al inşallah canım. Çok az kalmış hayırlısıyla sağlık sıhhatle inşallah bu zamanlar da geçsin.

Bluedew Bluedew Canım iftara misafirimiz vardı giremedim bugün, beybisim için okuyup bildirim yapmıştım zaten dün gece, cansu için şimdi başladım bitirince haber ederim. Hızlanma konusunu çok iyi düşünmüşsün canım, ben kendi adıma çok sevindim son 3 kişi ramazan sonrasına kalıyorduk. İyi olur hızlanıp ramazanda dua edilmesi. Ben uyarım yani

Sağlıkla bir avazda kucağına al inşallah canım. Çok az kalmış hayırlısıyla sağlık sıhhatle inşallah bu zamanlar da geçsin.
Amin canım cadı kızım bize epeyce adrenalin yaşattı saolsun son 3 4 aydır gece uykum zaten yoktu da şimdi hele ayaklarımin sizisindan uyku haram bu halimize elhamdulillah tabiki Rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah

X