DUA KARDEŞLİĞİ

Kardeşim 27 fazla okumuş canım sen eksik oku hmbg hmbg . Bu arada gelin daha okumamis misafiri var bugün 1 saate bitirir
hmbg hmbg kardesim duanda 27 fazla var. Diger arkadas da 1 saate biter dedi. Takip edetim zaten ben. Bizden yana bitmiş oluyor. Ben yeni listeye geciyorum basım cok agrıyor migrenim var. Uyumam lazım duramıyorum. İnşallah sahura kadar diger arkadas döner zateb. Rabbim kabul etsinduanı yasatsın amin

hmbg hmbg kardesim duanda 27 fazla var. Diger arkadas da 1 saate biter dedi. Takip edetim zaten ben. Bizden yana bitmiş oluyor. Ben yeni listeye geciyorum basım cok agrıyor migrenim var. Uyumam lazım duramıyorum. İnşallah sahura kadar diger arkadas döner zateb. Rabbim kabul etsinduanı yasatsın amin
Bitti canım Allah kabul etsin

12.000 HZ.YUNUS’UN DUASI:
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

HANIMLAR KİŞİ BAŞI HEPİNİZ 850 ADET OKUYORSUNUZ . Dua sahibi 950 adet okuyor. MUAF OLANLAR 41 ADET SALATEN TUNCİNA OKUYOR. Selametler

BAŞLANGIÇ ZAMANI: cuma saat:00.00

BİTİŞ ZAMANI : Cumartesi SAAT:00.00

KATILIMCI :16 KİŞİ

DUASI OKUNAN: @miyomim in duası özel mesajda
@segazel
@aryalorinn
@mer_4260
@hmbg
@miyomim
@Mavisu27
@BEYBISIM
@cansu_tr
@Patronicee
@mer_4260 ( kardeşi)
@mer_4260 (gelini)
@umut-16 (muaf)
@evTik
@denizinmavisi (muaf)
@bir garip oblomov
@Bluedew

Canım saati değiştirsen iyi olmaz mı her gece 12 ye kadar beklemek sana zor olur.

Bitti canım Allah kabul etsin
Kızlar hepinizin ağzına sağlık Rabbim hepinizden razı olsun:KK200: inşaAllah hepimizin dualarını Rabbim hayırla sonuçlandırıp sevindirir bu mübarek günlerde , Rabbim razı olsun:dua::dua:

12.000 HZ.YUNUS’UN DUASI:
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

Manası :
«Senden başka hak ma’bud yoktur. Seni tenzih ederim. Şüphesiz ki ben zalimlerden oldum»

HANIMLAR KİŞİ BAŞI HEPİNİZ 850 ADET OKUYORSUNUZ . Dua sahibi 950 adet okuyor. MUAF OLANLAR 41 ADET SALATEN TUNCİNA OKUYOR. Selametler

BAŞLANGIÇ ZAMANI: cuma saat:00.00

BİTİŞ ZAMANI : Cumartesi SAAT:00.00

KATILIMCI :16 KİŞİ

DUASI OKUNAN: @miyomim in duası özel mesajda
@segazel
@aryalorinn
@mer_4260
@hmbg
@miyomim
@Mavisu27
@BEYBISIM
@cansu_tr