dua istiyorum...

limonsepeti85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2014
225
77
günaydın kızlar,

annemin dün doktor randevusu vardı rutin. tiroid ameliyatı olmuştu yıllar once. doktor tiroidlerinde tekrar kitle oluşumu görmüş. onu geçtim pankreasında kitle var inşallah kötü bişey çıkmaz teyzecim demiş. pankreas incelendikten sonra bağırsaklarına da bakılacakmış. cuma günü tomografisi var sonrasında da endoskopi. akşamdan beri kolon kanseri pankreas inceliyorum ve çok umutsuz şeyler yazıyor ( ÇOK hem de. akşamdan beri gözyaşım durmadı. ne olur dua edin kötü bişey çıkmasın ne olur

çok geçmiş olsun tiroid için birşey diyemeyeceğim ancak benim babamın babası yani dedem ben doğmadan bağırsak kanserinden ölmüş bu nedenle babam her 2-3 yılda bir kolonoskopi yaptırır ve küçük polenler dışında birşey çıkmaz çok şükür.. yıllardır edindiğim tecrübeye göre şunu söyleyebilirim ki, bağırsak kanseri bildiğim kadarıyla kanama vs yapar eğer annenizde kanama olmadıysa bağırsak kanseri için fazla endişelenmeyin derim ben. geçmiş olsun.

kanama yok bildiğim kadarıyla, inşallah dediğiniz gibi olur. teşekkür ederim

Allah yardimcim olsun kardesim hastanede tahlil sonuclarimi bekliyorum. Bos bos oturacagima dua edeyim sizler icin. Acil sifalar diliyorum

İnşallah temiz çıkar. Rabbim şifa versin inşallah. İnternetten okuduklarınızla kendinizi üzmeyin. Hapşırsan kansere bağlıyorlar.

canim benim dunyay gelis sebebimiz.tihan RAbbim bizi kolay sylerle imtihan etsin benim anmem kasimda fekc gecirdi sol tarafi hic tutmuyordum ama bak su an durumu col iyi yuruyor konusuyor ihtiyaclarini goruyir ve annem42 yasinda . Rabbimiz her zorlukla beraber bi kolaylik vardir diyor bize icin sıkıldiginda insirah suresini oku veya dinle bol bol insallah ferahlarsin RabbimŞafi ismiyle sifa verir insallah

amin canım inşallah, sizde de çok geçmiş olsun Allah annenize de size de yardım etsin

rabbim saglik versin. annem suanda Kolon kanseri gecen hafta pazartesi ögrendik hepimiz yikildik ailecek. biliyorum cok zor ama daha belli degilmis sabret.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…