Dua gücü 🤲❤️

Nurellaa1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2019
62
47
34
Hanımlar iyi akşamlar. Yarın mübarek kandil inşallah niyetli olacağım. Yarın 4444 tefriciye başlamayı düşünüyorum ve bir haftada tamamlamak istiyorum Allah kısmet ederse. Ancak çocuğum dan dolayı gün içinde çok fazla okuyamayacağım maalesef. Bana gerçekten yardım etmek isteyen duama katılmak isteyen olur mu?? Belki bilirsiniz niyetim duam Allahın izni ile evladımın konuşması.. Yardım edebilecek destek olabilecek arkadas lar yazarsanız çok memnun olurum

ALLAH yardımcın olsun INŞAALLAH. Otizm mi. Benim kardeşim de otizmi ondan sordum

Iyi aksamlar sizi yanlis yonlendirmek istemem. Ben suan Kuran kursuna gidiyorum ve oradaki ogretmenize dualarin sayilarini sordum. Kesinlikle su kadar sayida okunursa kabul olur diye birsey yok. Gonulden gercekten icten yapilan tek dua bile yeter demisti . Yani illaki 4444 e tamamlamam sart diye kendinizi sartlamayin. Allah gonlunuzden geceni kabul etsin.

Son düzenleme:
Hayırlı kandiller hanımlar bugün oruca niyetliyim inşallah. Namazımı kıldım tefriciyeye niyetlendim. Okumama yardımcı olursanız inanın çok sevinirim. Kulun kula duası çok makbuldür. Kızımın adı Alya için tez zamanda dilinin bağı çözülsün su gibi konuşsun diye 4444 tefriciye başladım Allah okuma kolaylığı versin inşallah. U Umay uzay gamzelita hasbeee terliksuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…