Dua etmek için uygun saatler- gezegen saatleri

bir dee ya musavvir okuyabilirsiniz ay saatinde. 336 kere. sonra jüpiter saatinde 256 kere ya nur.
merkür saatinde 489 ya fettah.
güneş saatinde 351 ya rafi.
jüpiter saatinde yine 180 ya semi.
bu arada ya cami-ya vedudleri bitirdiğiniz zaman da üstüne ya semi okuyabilirsiniz 180 tane. bi de 20 ya da 400 tane ya hadi.
bunlar o dileklerin çok hızlı olmasını sağlıyorlar.
ımmm bideee
esmalara başlamadan önce 3 kere ya erhamerrahimin, 4 kere de elhamdülillahi rabbil alemin derseniz, onun da çok faydası oluyor.

Ay nerden biliyorsun bunları ne güzel..Kendinde tecrübe ettin mi?

Ay nerden biliyorsun bunları ne güzel..Kendinde tecrübe ettin mi?
ettim ettim. bunlar hep benim bizzat deneyip çok faydasını gördüklerim. çok zor zamanlarımda çok iyi geldiler gerçekten.
bide bişi daha diycem. mesela eğer o gün kapalı bi gün olsa bile, akşam ezanından sonra gün bitip gece başladığı için, kapalılık bitiyor.
bideeee bişey daha biliyorum ama onu özel mesajla söyliycem=)
yolluyorum şimdi.

Biz de isterizz

Cok guzel yazmissin canim anlamak icin tekrar tekrar okudum ama

Canim sen bunlari okudun mu yani kendin hayatinda uyguladn mi

Bu açık gün kapalı gün meselesi için biraz araştırma yapmıştım burada böyle bir konu olduğunu da bilmeden, az önce tesadüfen konuyu gördüm :) Link verme kurallarını bilmiyorum bu yüzden googleda "havas için açık günler" yazarak arama yapınca çıkanlara göz atın derim. Umarım işinize yarar :))

Sağol canım bu şekilde arama yapacağım..

Bende saatleri malesef bilmiyorum.konu da cok eskide kalmis.

Ne kadar ilginc ve guzel konu
Konu sahibi biraz daha anlatabilirmisin deneyimlerini

Saatlere ben de bakıyorum, hatta bir site var ordan il il takip edebiliyorsunuz. Hangi gün ve gezegen saatinde hangi esma okunmalı onların listesi de var. Ama önemli olan inanmak tabi. Allah isterse her saat kabul eder neticede.

Saatlere ben de bakıyorum, hatta bir site var ordan il il takip edebiliyorsunuz. Hangi gün ve gezegen saatinde hangi esma okunmalı onların listesi de var. Ama önemli olan inanmak tabi. Allah isterse her saat kabul eder neticede.
Yaa harika tabi gonulden dua onemli insallah her duamiz kabul olsun

Astrolojik etkilere, gök cisimlerinin hareketlerine bu kadar mânâ verip inanmak dinî açıdan uygun degil (bunlar İslam öncesi Araplardan kalan, geçerliliği olmayan inanışlar) diye biliyorum.
Allah duanizi kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…