Dua Edin ...

MaystenG

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2018
2.376
2.921
Merhaba KK üyeleri, başlıkta da yazdığı gibi dualarınıza ihtiyacım var. Hangi birini yazsam, nereden başlasam bilmiyorum. Bu Salı dedem kalp ameliyatı oldu, iki hafta önce geçirdiği kalp krizinden dolayı ve durumu gün geçtikçe daha da kötüye gidiyor. Şuan dedem yatağa bağlı ve uyutuluyor. Bağlı olmasının sebebi ise, ameliyat sonrası kendine geldiğinde serumu, kabloları vs hepsini sökmesi. Kendi kendine nefes alıp veremediği için de solunum cihazına bağlı. Annem ile teyzem Almanya'dan günü birliğine ziyarete geldiler. Gönül isterdi ki daha uzun kalsınlar, ancak kendileri de tedavi görüyor. Annem KOAH hastası ve dördüncü evrede, teyzem ise meme kanseri ve bundan 6 yıl önce ağır trafik kazası geçirdi, ayaklarında platin var. Diğer teyzem ise astım hastası, o da orada, allah kimseyi hastalıkla evlatlarıyla sınamasın. Sizden tek isteğim dua etmeniz. Bana bir nebze de olsa moral olur. Umarım tüm hastalarımız şifa bulur.

Allah acil şifalar versin inşallah tüm sewdiklerinizi size bağışlasın

Rabbim yar ve yardımcınız olsun başta ailenize ve tüm şifa bekleyen kullarına şafii adıyla şifa nasip etsin.

Allah acil şifa versin inşallah canım...Bütün hastalara şu mübarek günlerde....Annene de çok üzüldüm, sigara içiyor muydu , kaç yaşında ?

Geçmiş olsun inşallah Allah hepsine şifasını versin.

Alllahim bu mübarek günlerde tüm şifaya ihtiyacı olan kullarını görsün insallah.. Allah sağlık şifa versin. Coook geçmiş olsun

Allah şifa sağlık versin tüm hastalarımıza

Allah sevdiklerine bağışlasın.
İnşallah bir an evvel iyileşirler. acil şifalar dilerim. Sağlıklı, mutlu, uzun ömürleri olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…