Dua edin lütfen :(

riri2134

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2016
989
464
32
Amcam kanser ve sekeri var bir barmagini kestiler sekerden simdi bacağı kesilecek diyorlar bu dertten çok sevdiğim insanları kaybettim lütfen ona dua edin üzerimizde karabulutlar dağılmıyor hergün bir kabus başlıyor biri atlatamiyorken diğeri başlıyor lütfen çok dua edin Allah kimseyi zor durumda bırakmasın duaya ailece çok ihtiyacımız var .bana kızmayın bu kadar yazıyorum bu forma diye :KK43: amcamın adı mahmut anne adı :ganime dualarinizi eksik etmeyin lutfen

Allah çektirmesin

En azından sıcak hasta yatağında, acısını dindirmesi için morfinle uyuyor.

Bombada paramparça olanlara ne demeli

Amcam kanser ve sekeri var bir barmagini kestiler sekerden simdi bacağı kesilecek diyorlar bu dertten çok sevdiğim insanları kaybettim lütfen ona dua edin üzerimizde karabulutlar dağılmıyor hergün bir kabus başlıyor biri atlatamiyorken diğeri başlıyor lütfen çok dua edin Allah kimseyi zor durumda bırakmasın duaya ailece çok ihtiyacımız var .bana kızmayın bu kadar yazıyorum bu forma diye :KK43: amcamın adı mahmut anne adı :ganime dualarinizi eksik etmeyin lutfen
Çok geçmiş olsun canım. Allah şifa versin.

Allah çektirmesin

En azından sıcak hasta yatağında, acısını dindirmesi için morfinle uyuyor.

Bombada paramparça olanlara ne demeli
Örneğiniz hiç hoş değil. Sizin akrabanız aynı durumda olsa böyle mi avutacaksınız kendinizi ??

Burnuna lanet okuyan kiz. Bak neler oluyor hayatta

Degil
Allah rahmet eylesin de adamın bacağını kesebilirlermiş kanseri ve şekeri var öyle yaşamak güzel mi sence?
Değil bacağı kesilmsin diye dua ediyorum can Allahin emanetini zamanında acı çekmeden alsın diye dua et seninde basın sağolsun

Çok geçmiş olsun, inşallah amcanız iyileşir.

X