Dua ederken Baş ağrısı ve Ağırlık Çökmesi

BayanNaz

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2013
6
0
Benim size bir sorum olacak ancak daha önce bu konu açıldıysa şimdiden özür dilerim aramalarda göremedim..
Son bir kaç gündür dua ederken baş ağrısı yaşıyorum ve üzerime bir ağırlık çöküyor.. önceden böyle birşey yaşamazdım ancak çok okuduktan sonra düzeliyorum ancak başladıgım an da şiddetli bı baş agrısı yasıyorum bunun sebebı nedır acaba bana yardımcı olabılecek bırı var mı ? sımdıden cok tesekkurler..

canım nazar vardır. Birinin gözü değmiş olabilir. esneme de oluyor mu ? çok dua oku. sana tavsiyem kurşun döktürmen. bunu üçle ve her döküldükten sonra yeşilliğe bak. ben de bir ara senin gibiydim kurşun ile düzeldim ve çok dua ile

cnm cok tesekkurler dogru soyluyosun. dedıgını en kısa zamanda yapıcam dualarıma da devam edıyorum zaten.

çok geçmiş olsun canım ilk başlğını okurken aklıma nazar geldi.. ben 2 sene önce sen gibiydim annemin bir arkadaşı tavsiye etti bana komik geldi üff saçmalamayın dedim ama yine de annemin zoruyla yaptım :KK59: banyoda gusül abdesti al sonra bildiğimiz sirkeyi başına omuzlarına dök sonra tüm vücuduna dök(bir leğende suyla karıştırabilirsin bardakla vücuduna dökersin) sonra ayetel kürsi okudum 313 kez okusan çok iyi inan çok ferahladım.. nazar yada kötü şeyle gidiyor inşallah böyle.. bir de duanı kısa tut dua edeme filan diye şeytanın vesvesesi de olabilir.. duana devam sen namazlarına filan dikkat et .. bir de İNŞİRAH SURESİ var onu oku çok ferahlatıyor.. :KK66:

İNŞİRAH SURESİ
Bismillahirrahmanirrahim

1. Elem neşrah leke sadrek

2. Ve vada'na 'anke vizreke

3. Elleziy enkada zahreke

4. Ve refa'na leke zikreke

5. Feinne me'al'usri yüsren

6. İnne me'al'usri yüsren

7. Feiza ferağte fensab

8. Ve ila rabbike ferğab

İnşirah suresi Meali

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'ın adıyla.

1. Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi?

2. Yükünü senden alıp atmadık mı?

3. O senin belini büken yükü .

4. Senin şânını ve ününü yüceltmedik mi?

5. Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.

6. Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır.

7. Boş kaldın mı hemen (başka) işe koyul,

8. Yalnız Rabbine yönel.

evlilik için kurşun dökülürmü eşim olmadanda döktürülürmü kurşun kurşun döktürme işine inanmazda. eşimle 9 aydır eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz ben onunla barışmak istiyorum ayrılık boşanma felan yok ama belli olan tam bir nedenin olmaması ramazan ayından beri salonda yatıyor :KK43: herşey eskisi gibi güzel olsun istiyorum. bende çok esniyorum dua ederken

Bana da oluyor ara ara. Agirlik cokuyor. Biriyle konusurken falan olunca, onda nazar var da agirligi bana geliyormus gibi. Bilmiyorum ben boyle dusunuyorum. Birisi icin du okudugumda agirlik cokuyorsa, o kiside nazar olduguna inaniyorum.

evlilik için kurşun dökülürmü eşim olmadanda döktürülürmü kurşun kurşun döktürme işine inanmazda. eşimle 9 aydır eşimle küsüz aynı evde yaşıyoruz ben onunla barışmak istiyorum ayrılık boşanma felan yok ama belli olan tam bir nedenin olmaması ramazan ayından beri salonda yatıyor :KK43: herşey eskisi gibi güzel olsun istiyorum. bende çok esniyorum dua ederken
Kursun dokturme ise yararmi bilmiyorum ama ya vedud ya cami ismini bolca oku evde sayisida var internetten bakabilirsin 313 ayetel kursu okuyabilirsin oda cok etkili nazar ildugina inaniyosan nas felak ayetel kursu fatiha ihlas surelerini suya oku esin icsin araniz duzelir insallah

Barışmak için ve araları bozuk olanların aralarının düzelmesi için ..araları açılmış karı-koca veya iki nişanlıyı barıştırmak için dua edilecekse;

Geceleyin 12.996 defa “Yâ Cami c.c” okunur.Her 100 okumada” Allahümme ya Camiun nâsi li yevmen lâ raybe fihi, innallahe lâ yuhlifül miad.İcma beyne filân ve filâne bihakkı ismikel CÂMİ” diye dua edilir.

X