Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

buzdevrı ınan cok sevındım canım ya allah saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah

lady sanada cok sevındım canım
kıracı ııcınde en hayırlı ınsan gelsın canım

ASO hosgeldın canım

aslında kızlar allah benımde dualarımı kabul ettı galıba ben artık cok uzulmuyorum...ıcım ılk gunlerdekı gıbı degıl hepınızden allah razı olsun

ASO hosgeldın canım

aslında kızlar allah benımde dualarımı kabul ettı galıba ben artık cok uzulmuyorum...ıcım ılk gunlerdekı gıbı degıl hepınızden allah razı olsun
hoşbulduk canım saol..üzüntü nedenini bilmiyorum ama allah tüm üzüntünü gidersin işallah...

teşekkür ederim sevgili Kahvekolik ve Ebru.e ...:)) Allah razı olsun.....:)) Hepimizin duaları kabul olsun

inşallah.. sağlıkla tamamına erdirsin

inşallah...

kardeşlerim dün gece namazımı kılıp hepinize gözyaşıyla dua ettim ben kabul olunacağına canı gönülden inanıyorum neden mi :
Rahman biliyor ki çok zor durumdaydım değil namaz kılacak parmağımı oynatacak durumum yoktu ama kardeşlerim dua bekliyordu söz vermiştim ve kalktım şeytanın bütün fitnesini ayakaltı edip kıldım namazımı ve duamı tamamladım dün gecede belirttiğim gibi duamın akabinde hastaneye gittik ve geceyi hastanede ilaçlarla geçirdim halimi Rahmet sahibi Rahman biliyor yol boyuda sizlere dua ettim Rahman hastanın duasını geri çevirmez diye durumdan elimden geldiği kadar faydalanmaya çalıştım
inşallah Rabbim hem bizlerin hem tüm ümmeti Muhammedin gizli aşikar ne dileği varsa kabul eder
unutmayın ki Alemlerin Rabbi olan Allah merhamet edenlerin en merhametlisidir ve hep diyorum
''Allah'ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle,
hakkımda hayırlı olana da gönlümü razı eyle''RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

Canım benım, ben bu kadar guzel anlatamazdım bu cumleden cok etkılendım soylemek ıstedıgımı sen soylemıssın
Allah herkesın gonlune gore versın dualarımızı kabul etsın AMIN

Arkadaşlarım......hepinizden Allah razı olsun.....dua listesinde benim içinde dua okudunuz

ve dualarımız kabul oldu galiba.....ABLACIM HAMİLE:nazar::1rolleyes: sizlere de çok çok

teşekkür etmek istedim.....Rabbim ellerimi ,ellerinizi geri çevirmedi:Saruboceq::nazar:...

cnm cok sevındım duygulandımm ıns hayırlısyla dunyaya gelır benımde kyınlar ıssızdı ıs bulmus allah razı olsun bu geceyı tertıplemeyı dusunenlerden hepınızdendee

merhaba kızlar ben de geldim aranıza katılmak istiyorum...Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin işaallah..
esseeeeee nasıl yakaladım seni amasırnaşık şey

eğer birgün dünyaya ait çok büyük bir derdin olursa RABBıNE DÖNÜP "BENıM ÇOK BÜYÜK BıR DERDıM VAR " deme ; derdine dönüp "BENıM ÇOK BÜYÜK BıR RABBıM VAR " de...

çok seviniyorum aramıza yeni katılanlar olunca.....gizli veya açık SAMıMı ve ıYı NıYETLE dua edince

RAbbim kabul eder. inşallah....zaten gönlümüzden geçirdiğimizden tutta, camilerde birlikte ettiğimiz

duaları duyan, işiten hep O değil mi? Allah razı olsun tüm dua eden arkadaşlardan..Hakkınızı helal

edin...

allahım dua edenlerden razı olsun ne güzel bir topic bir insanın tanımadığı bir insana dua etmesi nekadar güzel bir şey.........allah izin verirse bende aranızdayım dualarınıza dua eklemek isterim....şu sıkıntılı zamanlarımda sizlerin dualarını da alabilirsem ne mutlu ....allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun

Kızlar, dua arkadaslarım
carsamba gunu 2 de iş gorusmem var
Istedıgım sırkette
aramadılar dıye butun umıtlerım tukenmıstı kı dun haber geldı carsamba cagırdılar
ama buda garantı dııl yanı bınlerce aday var en fazla 100 kısı alınıcak 10 da bır sansım ya var ya yok
nolur bunu okursanız hakkımda hayırlısını dıleyın ınsallah olur dualarınızı eksık etmeyın

ARKADAŞLAR LÜTFEN EN SON MESAJDA YER ALAN

LıSTEYı KOPYALAYALIM VE DUAMIZI EKLEYELıM. ALLAH KABUL ETSıN...
..

duamızı yazarken 3. tekil şahısa göre yazarsak okuyan için daha kolay olur ve anlam kaybına uğramaz.....

(21 mayıs Perşembe Gecesi)

DUA EDıLECEKLER LıSTESı

( Bismillahirrahmanirrahim)

1-Burcums....... RABBıM, babamın günahlarını affet, ona kabir azabı yaşatma, rahmet ver... Annemi kardeşimi ve beni koru, reddi miras davamızı kazanalım ve maaşımızı alabilelim... Sözlümün işleri yoluna girsin, hayırlısıyla yuvamızı kuralım... Bana hayırlı bir iş kapısı ve bu insanlardan kurtar beni RABBıM...

ARKADAŞLAR LÜTFEN EN SON MESAJDA YER ALAN

LİSTEYİ KOPYALAYALIM VE DUAMIZI EKLEYELİM. ALLAH KABUL ETSİN
...

..

duamızı yazarken 3. tekil şahısa göre yazarsak okuyan için daha kolay olur ve anlam kaybına uğramaz.....

(21 mayıs Perşembe Gecesi)

DUA EDİLECEKLER LİSTESİ

( Bismillahirrahmanirrahim)

1-Burcums....... RABBİM, babamın günahlarını affet, ona kabir azabı yaşatma, rahmet ver... Annemi kardeşimi ve beni koru, reddi miras davamızı kazanalım ve maaşımızı alabilelim... Sözlümün işleri yoluna girsin, hayırlısıyla yuvamızı kuralım... Bana hayırlı bir iş kapısı ve bu insanlardan kurtar beni RABBİM...

2- BUZDEVRi......Allah'ım sen MÜCİB' sin ,VEHHAP'sın...Sen'den Peygamberimizi (s.a.v) vesile ederek istiyoruz.Buzdevrinin Ailesi ve sevdikleri ömür boyu sağlıklı,huzurlu olsun...Sen BARİ'sin , HAFİZ'sin buzdevrinin ablası artık hamile..ona salihlerden, bedenen ve ruhen hiçbir kusur olmayan ,çok hayırlı bir evlat nasip et...hamileliğinde ablasının ve bebeğinin sağlığını koru ve sağlıkla kucağına almayı nasip et...
dileyen herkese ann olmayı nasip et ..Ablasıyla eniştesinin evlilikleri hep huzurlu olsun...annesi huzurlu,sakin, sağlıklı bir hayat yaşayabilsin ve inşallah torunlarıyla uzun seneler vakit geçirsin. ..Buzdevride işi ve özel hayatıyla ilgili doğru ve hayırlı, kararlar alsın inşallah…bütün dua eden arkadaşlarımızın dualarınıda kabul et Allah'ım.. (amin)

kızlar ben listeyi aldım ve edicem perşembe günüü

sevgili SHESHE ..listemiz bu sabah oluşturulmaya başlandı...perşembe akşamı son

bulacak isim yazma işlemi....sen de inicikin ve duanı ekle ve bence liste bitince duanı

et...karışıklıl olmasın ,senin dem uradın içni dua edelim inşallah...sevgiler :))

X