Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

Canim bu konu eskisi kadar aktive olmadigi icin liste tutulmuyor artik galiba, fakat Dua kardesi ariyorum isimli konuya girersen ne icin dua edilmesini istedigini söyleyerek listeye katilabilirsin ve dua sirasi catmis arkadaslar icin dua edebilirsin :-)

dualara katılıyorum canım bunada katılmak istedim sanırım aktif degil:26::26::26: canımız sagolsun:KK16::KK16::KK16:

Merhaba arkadaşlar, ben dileğim için 4444 salat-ı tefriciye dua'sına başladım.

Henüz 130 adet okuyabildim.Dileğim işle ilgili ve çok mühim.Gerçekten büyük bir sıkıntı içerisindeyim. Allah rızası için ne kadar okuyabilirseniz, lütfen bana yardım edin.Bir an önce bitirmem gerek.

yardımlarınız bekliyorum.

Sevgiler...

perşembe gunu eskıden yaptıgımız gıbı duamıza başlayalım mı o zamandan bu zamana çok kısının duası kabul olmus bana gelen mesajlarlan hadi hayırlısı kızlarrr

perşembe gunu eskıden yaptıgımız gıbı duamıza başlayalım mı o zamandan bu zamana çok kısının duası kabul olmus bana gelen mesajlarlan hadi hayırlısı kızlarrr
Akşamları kalkıp dua ediyorduk :KK70:

Bana bir fatiha okuyan arkadaşlar bile duamın kabul olmasına yetti. :KK70:

evet bu topiği yeniden canlandırmak güzel olur eskisi gibi

RAMAZANIN 10.07.2014 PERŞEMBE GECESI HAYIRLI DUA GECESI BULUŞMA

Bir Müslümanın yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe yanında bulunan görevli bir melek ona ‘duan kabul olsun aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.” (Müslim Zikir 87 88; İbni Mâce Menâsik 5)

AÇIKLAMA:
Gelin birbirimize dua edelim. tanımadığımız insanlara dua edip, onlardan dua alalım. bugun listemizi açıp, perşembe akşamı 24.00 de kapatıyoruz. katılmak için listeyi kopyalayalım ve kendi duamızı ekleyelim. perşembe gecesi teheccüd namazı kılıp duamızı edelim. kalkamayanlar ise cuma vakti yani sela ile ezan arası duasını etsin. regl olmak katılmaya engel değildir.

YAPILIŞ:
Sübhane rabbiyel aliyyil alel vehhab
Euzubillahimineşşeytanirracîm Bismillâhirrahmânirrahîm
Elhamdülillâhi Rabbil Âlemîn Vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âlihi ve sahbihi ecmaîn.
Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin

1- TOREDO.......Ya Mucib, Ya Muktedir, Ya Latif, Ya Veliyy olan Rabbimiz.Bizlerin dualarını Efendimiz Muhammed (S.A.V.) vesiyle kabul et.Toredo kulunun bılerek yada bılmeyerek ısledıgı tum gunahlardan arındır.Ona hıdayet ver.dusmanları varsa onları kendısınden uzak tut.Aılesını ve sevdıklerıne uzun omur ve sıhhat ver..Toredonun kalbını genıslet ya Rab..Bu mubarek ayda hasta olanlara sıfa dertlı olanlara deva ver..tum olmuslerının gunahlarını affet bagısla.Ve Hayırlısı ile tez zamanda sorunsuz bır sekılde evlenmesını nasıp eyle YARABBIM..AMIN.

RAMAZANIN 10.07.2014 PERŞEMBE GECESI HAYIRLI DUA GECESI BULUŞMA

Bir Müslümanın yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe yanında bulunan görevli bir melek ona ‘duan kabul olsun aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.” (Müslim Zikir 87 88; İbni Mâce Menâsik 5)

AÇIKLAMA:
Gelin birbirimize dua edelim. tanımadığımız insanlara dua edip, onlardan dua alalım. bugun listemizi açıp, perşembe akşamı 24.00 de kapatıyoruz. katılmak için listeyi kopyalayalım ve kendi duamızı ekleyelim. perşembe gecesi teheccüd namazı kılıp duamızı edelim. kalkamayanlar ise cuma vakti yani sela ile ezan arası duasını etsin. regl olmak katılmaya engel değildir.

YAPILIŞ:
Euzubillahimineşşeytanirracîm Bismillâhirrahmânirrahîm
Elhamdülillâhi Rabbil Âlemîn Vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âlihi ve sahbihi ecmaîn.
Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin

1- TOREDO.......Ya Mucib, Ya Muktedir, Ya Latif, Ya Veliyy olan Rabbimiz.Bizlerin dualarını Efendimiz Muhammed (S.A.V.) vesiyle kabul et.Toredo kulunun bılerek yada bılmeyerek ısledıgı tum gunahlardan arındır.Ona hıdayet ver.dusmanları varsa onları kendısınden uzak tut.Aılesını ve sevdıklerıne uzun omur ve sıhhat ver..Toredonun kalbını genıslet ya Rab..Bu mubarek ayda hasta olanlara sıfa dertlı olanlara deva ver..tum olmuslerının gunahlarını affet bagısla.Ve Hayırlısı ile tez zamanda sorunsuz bır sekılde evlenmesını nasıp eyle YARABBIM..AMIN.
2 Ağustos72 Allahım ağustos kuluna hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip eyle aşılama sonucunu hayırlı eyle evlatsız bırakma evlat hasreti yaşatma Rabbim..eşiyle huzurunu daim eyle yuvalalrına sağlık sıhhat helal kazanç bol bereket nasip et peygamber efendimiz (sav) hürmetine bu mübarek ayların hürmetine dularını boş çevirme.kimin ne dileği varsa gönlünden ne geçiyorsa olmasını nasip et YaRabbim

kizlar nasil dua ediyorsunuz?

şimdi mubarek ay ramazandan oturu gece 3 te kalkacagız 2 rekat kılabılıyorsak hacet namazı kılacagız..ve secce de ellerimizi semaya acık rabbımızden yazmış oldugumuz listedekı isimleri gecen ardaşların dualarını 3.cü sahıs adından dualarımızı edecegız...

ramazanın 10.07.2014 perşembe gecesı hayırlı dua gecesı buluşma

bir müslümanın yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe yanında bulunan görevli bir melek ona ‘duan kabul olsun aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.” (müslim zikir 87 88; ibni mâce menâsik 5)

açıklama:
Gelin birbirimize dua edelim. Tanımadığımız insanlara dua edip, onlardan dua alalım. Bugun listemizi açıp, perşembe akşamı 24.00 de kapatıyoruz. Katılmak için listeyi kopyalayalım ve kendi duamızı ekleyelim. Perşembe gecesi teheccüd namazı kılıp duamızı edelim. Kalkamayanlar ise cuma vakti yani sela ile ezan arası duasını etsin. Regl olmak katılmaya engel değildir.

Yapılış:
euzubillahimineşşeytanirracîm bismillâhirrahmânirrahîm
elhamdülillâhi rabbil âlemîn vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ muhammedin ve ala âlihi ve sahbihi ecmaîn.
Ya erhamerrahimin ya erhamerrahimin ya erhamerrahimin

1- toredo.......ya mucib, ya muktedir, ya latif, ya veliyy olan rabbimiz.bizlerin dualarını efendimiz muhammed (s.a.v.) vesiyle kabul et.toredo kulunun bılerek yada bılmeyerek ısledıgı tum gunahlardan arındır.ona hıdayet ver.dusmanları varsa onları kendısınden uzak tut.aılesını ve sevdıklerıne uzun omur ve sıhhat ver..toredonun kalbını genıslet ya rab..bu mubarek ayda hasta olanlara sıfa dertlı olanlara deva ver..tum olmuslerının gunahlarını affet bagısla.ve hayırlısı ile tez zamanda sorunsuz bır sekılde evlenmesını nasıp eyle yarabbım..amın.
2 ağustos72 allahım ağustos kuluna hayırlısıyla sağlıklı bir evlat nasip eyle aşılama sonucunu hayırlı eyle evlatsız bırakma evlat hasreti yaşatma rabbim..eşiyle huzurunu daim eyle yuvalalrına sağlık sıhhat helal kazanç bol bereket nasip et peygamber efendimiz (sav) hürmetine bu mübarek ayların hürmetine dularını boş çevirme.kimin ne dileği varsa gönlünden ne geçiyorsa olmasını nasip et yarabbim

senin için canım bu akşam sahura doğru meryem suresi okuyacagım çocuk sahıbı olasın diye...geçmişi okuyabılırsen ıkı kısının duasıylan çocuk sahıbı oldugu goreceksın...amin inşallahh...

şimdi mubarek ay ramazandan oturu gece 3 te kalkacagız 2 rekat kılabılıyorsak hacet namazı kılacagız..ve secce de ellerimizi semaya acık rabbımızden yazmış oldugumuz listedekı isimleri gecen ardaşların dualarını 3.cü sahıs adından dualarımızı edecegız...

gece 3de derken sahurdami? bir de 3cu sahis derken? tam anlayamadim da:KK20:

gece 3de derken sahurdami? Bir de 3cu sahis derken? Tam anlayamadim da:KK20:

evet canım sahurda kalkacagız..3.cu sahıs derken allahım nara kulunun su duasını kabul et dıye dua ıstek yazılacak...

Allahım bana sağlık huzur para ver değilde allahım nara kuluna saglık huzur para ver seklınde olacak

senin için canım bu akşam sahura doğru meryem suresi okuyacagım çocuk sahıbı olasın diye...geçmişi okuyabılırsen ıkı kısının duasıylan çocuk sahıbı oldugu goreceksın...amin inşallahh...

Allah razı olsun seninde gönlündekileri versin inşallah Rabbim

Ben bu hafta reglim ama ben de bebek sahibi olmak istiyorum Rabbim dualarımızın karşılığını versin inşallah duanıza katılmak isterim dua edenlerden etmeyenlerden Allah razı olsun

X