Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

ARKADAŞLAR DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM
NOT:BİR KİŞİ BİR TANE OKUYABİLİYOR
ÇEVRENİZDE YARDIM ALABİLECEĞİNİZ KİŞİLER VARSA ÇOK MAKBULE GEÇER
ARKADAŞLAR LÜTFEN ÖZEL MESAJLA İLETİŞİM SAĞLAYALIM YARDIMLARINIZ GÖZDEN KAÇABİLİYOR

OkuyanAdetDurumOkuyanAdetDurum
oz_lem2Okunduayse00510Okundu
nur.sen1hayatimsinav1Okundu
elif55073OkunduALPPHIN1Okundu
ecrin234Okunduelmacvs1Okundu
dice1Okundugüllümsün13
acemiperi1Okundumedoskop1Okundu
merra11Okundussönmez2Okundu
krizantem838Okunduaybikekayra1
asenat1232Okundukiraztepe3Okundu
muhat8Okunduscorpions1Okundu
fatmaipek1Okunducemrem294Okundu
nishbr1ronya1
sivasin gülü1candann1Okundu
banu851okundumissyaman2Okundu
rimel_841Okundugamyoncu3Okundu
inci_tanesi1kadifegül1
mavimenekşe1okundumutluluk841Okundu
çiçek001ynz061
birumut991seyyan3Okundu
beylem1Okunduantisocial1
melek041okundureyyan19841Okundu
klaram1okunduelfida1okundu
kabilarda7leylak841okundu
ne_yazcam_ya1gulem1okundu
antigone831okundusupriz061okundu
nartanesiii6okunduiğneoyası3okundu
edanur861okunduaeben1
encan1okundureann1
eslemliva2RainbowColors27Okundu
savas54821okunduturkuaz81Okundu
masumum1tanem11112okundu
simaybade1okundugamze19235okundu
ozzy063Okunduraginda1okundu
sersum1okunduesraaaa8Okundu
topalpire1ecrinn071Okundu
melek1811okundubengisu1
antikdeniz11okunduvck3okundu
nilda0151asbelove7okundu
rmzeynep2Okunduferyalnur4
34bc1OkunduBanu_K1Okundu
duru16161zerbaş1Okundu
nekadarzor1Okundu_haSreT1
suveyma5Okunduesma1
rochak6Okunduhappybutterfly1Okundu
mikro811sevda_linka1Okundu
badezuzum1doga31
gümüş191qingdao1
beyazzmbak1dentur1
E_M_A10Okunduven_har1Okundu
sunbal1Okundu
esra19823Okundudeli_musakka1Okundu
ngasg1nuarin1
elfchen1Okundu
egunal1OkunduOrlic2
[tr]

Ben de senin dualarının kabulu için namazımı kılıp yâsin-i şerîf'i okudum ve bittikten sonrada duasınıda okudum RABBİM gönlündekini hayırlı kılsın
nasib etsin inşAllah.Okunan şu
ezanlar hürmetine.Gönlündeki dileğin tez zamanda hayırlarla gerçek olsun amin

ne güzel dua etmişsin Allah razı olsun canımm

Kördüğüm..

Hz. Aişe, Peygamberimizle (s.a.v) yeni evlenmişti. Eşinin kendisini sevip sevmedigini ...merak etmekteydi ya da kendisini ne kadar ve nasıl sevdiğini. Hz. Aişe bu düşüncesini Peygamber Efendimizle konuşmadan edemedi. “Ey Allah’ın Resulü, beni seviyor musun?” “Evet, Ya Aişe tabi seviyorum!” Aişe dahasını da merak ediyordu, acaba nasıl seviyordu? Hemen sordu: “Beni nasıl seviyorsun?” Peygamberimiz sevgi şeklini tanımladı eşine; “Kördüğüm gibi.” bu cevap Hz. Aişe’yi cok sevindirdi, çünkü kördügüm açılamazdı. Açılmayan, bitmeyen sırlı bir sevgi demekti. Alacağı cevap onu çok mutlu ettigi için Hz. Aişe sık sık sorardı: “Ey Allah’in Resulü, kördüğüm ne alemde?” Peygamberimiz, Hz. Aişe’yi memnun eden cevabı verirdi her defasında: “İLK GÜN Kİ GİBİ…”

Rabbim Herkese Hayırlısıyla Böyle Bir Sevda Nasip etsin İnşallah..Benim Gibi Evlileri de Kördüğüm İle Sevgilerini Pekiştirsin Rabbim..

Hanımlar bu gece mübarek cuma gecesi . Dua listemizi açalım istiyorum. Bana eşlik etmek isteyenler sırayla dualarımızı yazalım mı?

Son düzenleme:
28.02.2013 PERŞEMBE GECESI HAYIRLI DUA GECESI BULUŞMASI

Bir Müslümanın yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe yanında bulunan görevli bir melek ona ‘duan kabul olsun aynı şeyler sana da verilsin’ diye dua eder.” (Müslim Zikir 87 88; İbni Mâce Menâsik 5)

AÇIKLAMA:
Gelin birbirimize dua edelim. tanımadığımız insanlara dua edip, onlardan dua alalım. bugun listemizi açıp, perşembe akşamı 24.00 de kapatıyoruz. katılmak için listeyi kopyalayalım ve kendi duamızı ekleyelim. perşembe gecesi teheccüd namazı kılıp duamızı edelim. kalkamayanlar ise cuma vakti yani sela ile ezan arası duasını etsin. regl olmak katılmaya engel değildir.

YAPILIŞ:
Sübhane rabbiyel aliyyil alel vehhab
Euzubillahimineşşeytanirracîm Bismillâhirrahmânirrahîm
Elhamdülillâhi Rabbil Âlemîn Vessalâtü vesselâmü alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âlihi ve sahbihi ecmaîn.
Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin Ya Erhamerrahimin

1- TOREDO.......Ya Mucib, Ya Muktedir, Ya Latif, Ya Veliyy olan Rabbimiz.Bizlerin dualarını Efendimiz Muhammed (S.A.V.) vesiyle kabul et.Toredo kulunun bılerek yada bılmeyerek ısledıgı tum gunahlardan arındır.ona hıdayet ver.dusmanları varsa onları kendısınden uzak tut.aılesını ve sevdıklerıne uzun omur ve sıhhat ver..Toredonun kalbını genıslet ya rab..Bu mubarek ayda hasta olanlara sıfa dertlı olanlara deva ver..tum olmuslerının gunahlarını affet bagısla.Ve sevdigi ile tez zamanda sorunsuz bır sekılde evlenmesını nasıp eyle YARABBIM..AMIN.

arkadaşlar merba siteye yeni üye oldum ve muhabbetiniz yazışmalarınız çok samimi benimde çok duaya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz
3 yıldır evliliym ve çocuğmuz olmuyor azosperm teşhisi konuldu ve umudum azaldı duanıza ihtiyacım var
Allaha emanet olun

Şimdi sayfanın geçmişine baktım da ne kadar güzel dualar ederdik birbirimize.
Tatilde, başka bir evde de olsak kalkar listedeki arkadaşlara duaları okurduk.
Yeniden olsa listemiz.
İnşallah...

kızlar; iş için bugun bir arkadaşımla tefriciyeye başlıyorum inşaallah, 100 adet okuycak söz verdi
bana yardımcı olmak isteyen var mı? 1 tane bile okusanız farklı kişilerin duası çok önemli benim için
teşekkürler

Bu gün taşınmam gerek cok zor durumdayım dün bir yer vardı bu gün almınmış. Şimdi başka bir yer buldum tam istediğim gibi kızlar nolur benim için dua edin istediğim fiyata insinler de alayım evi. Bir gece dahil bu evde kalmak istemiyorum. Benim için dua edecek arkadaşlara şimdiden teşekur ediyorum Allah hepinizden razı olsun.

Allah Yar ve yardımcın olsun inşallah almışsındır evini

liste yaparsanız katılırım arkadaşlar. benim duam en kısa zamanda hayırlı bir evlilik yapmak. inşallah kabul olur

liste yaparsanız katılırım arkadaşlar. benim duam en kısa zamanda hayırlı bir evlilik yapmak. inşallah kabul olur

İnşallah hayırlı bir evlilik yaparsın Allah en hayırlı kişi ile birleştirsin hayatını inşallah canım ve inşallah seni çok çok sevip çokçok sayıp değer versin , çok mutlu olasınız

Son düzenleme:
bu topik dualara öncüoldu ama artık kimse gelmiyor..
Zamanında kaç arkadaşın duları kabul görmüştü..
Ama şimdi kimsecikler (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…