Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

AMINNN:nazar:canim...

kizlar bitirmeye baslamissiniz ama listede bizim adimiz yok :KK14::KK14:
ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

lamazi senin adin ne ?
ozlemk senin adin ozlemmi ?
ben okumaya baslayinca sizede niyet edeyim:nazar::nazar:

evet özlem tatlım.. bende 120 yi bitirdim. devam edeceğim. ismini bilmiyorum ama inan duama başlarken senide ekledim.

evet özlem tatlım.. bende 120 yi bitirdim. devam edeceğim. ismini bilmiyorum ama inan duama başlarken senide ekledim.

olsun canim ALLAH KABUL ETSIN(AMIN):nazar:önemli olan niyet :)

bende daha baslamadim yarin aksama kadar bitirmis olurum INSALLAH,ezberledigim icin okumak kolay oluyor :)

selam kizlar ben geldim bebek icin okutturan arkadaslarimizin isimlerini veriyorum

1- esra
2-sibel
3-seda
4-gulcan
5-remziye

kizlar benim bildigim kadariyla bebek isteyen arkadaslarimiz bu isimler bu isimler bittikten sonra mesela sinav icin kimler varsa onlara mutlu bir yuva icin kimler varsa onlara bu sekilde dusundum zaten yazmistim da eger yetistiremeyen arkadaslar olursa yerine okuyabiliriz kimse sikinti yapmasin yeterki kizlar :KK54::KK54::KK54::KK54:

bu isimler mi sadece bebek için? eğer öyleyse, ben niyet edip bu isimlerle başlıyorum. umarım kesin ve son isimler bunlardır. eksik niyetlenmek istemem..

Allah'a emanet olun kızlar. iyi geceler..

olsun canim ALLAH KABUL ETSIN(AMIN):nazar:önemli olan niyet :)

bende daha baslamadim yarin aksama kadar bitirmis olurum INSALLAH,ezberledigim icin okumak kolay oluyor :)

tatlım senin adın neydi? unuttum valla.

1- esra
2-sibel
3-seda
4-gulcan
5-remziye
6- safiye
7- özlem
8- tweety_yteewt---?

bu isimler dimi toplamda. biriniz cevap verin ya kuzular.

Son düzenleme:
kızlar birdaha salat çekerken güzel bir liste yapalım bu sefer çok karıştı bebek isteyenler için benimde adım yok listede önceki listede var sonradan adımızın yazdığında yok

merhabalar ben soradan dahiloldum sizlere ama beni deekleyebilir misiniz listeye ???

Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

bu isimler mi sadece bebek için? eğer öyleyse, ben niyet edip bu isimlerle başlıyorum. umarım kesin ve son isimler bunlardır. eksik niyetlenmek istemem..

Allah'a emanet olun kızlar. iyi geceler..

merhabalar ben soradan dahiloldum sizlere ama beni deekleyebilir misiniz listeye ???

arkadaşım adını yaz seninde adını okuyup niyetleneyim. ama bu listey işiyle seda arkadaşımız ilgileniyor o ayarlıyor sayıyı, isimleri. o listeye ekler adını.

arkadaşım adını yaz seninde adını okuyup niyetleneyim. ama bu listey işiyle seda arkadaşımız ilgileniyor o ayarlıyor sayıyı, isimleri. o listeye ekler adını.

sende de ALLAH raz olsun be çıkıyorum kızlar şimdi başlıyım okumaya rabbim hepimizin salat-ı tefriciyeleri kabul eder inşallah AMİN

tatlim allah razi olsun rabbim sizlerinde gönlündeki muratlari en kisa zamanda nasip eylesin (AMIN)

kızlar şuan bana düşen 296 tane salavatı tefriciye bitirdim allah kabul eder inşallah bebişlerimizi kucağımıza alırız

sedacım bu listedeki esra benim sanırım:44:
Allah bağışlarsa benim 2 tane çocuğum var:nazar:
ben çocuk için değil de çocuklarımın islam ahlakı
üzerine yetişip hayırlı bir evlat olmaları için okumak istiyorum:KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/acisiyla-tatlisiyla/503751-gamze-akbas-icin-yardim-2.html#post23080346

kızlar bizimden elimizden gelecek şey dua etmek..

bırakalım evlat dularımızı sonra edelim,bırakalım sınavı sonra kazanalım..önce bu anne için bol bol dua edelim. hatta öyle bir şey yapalım ki kk olarak bütün anne ve anne adayları olarak dua edelim..

kimler katılacak diye sorulmaz bile buna..

BEN VARIM.. HERKES GİBİ..

"Allahümme Rabbenâ. Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi. Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen."

ANLAMI:
"Allah'ım, sen bütün insanların Rabbisin. Bu hastanın ızdırabını gider. Şifa ver. Şifayı veren sensin. Senden başka şifa yaratan yoktur. Ancak senin şifan vardır. Bu kuluna da hastalıktan eser bırakmayacak şekilde şifalar ihsan eyle."

X