Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

tamam canim aynen oyle yapalim yarin aksam 9 gibi bulusalim burda ki herkes isten cikanlarda toplanabilsin yarin aksam listeye son seklini veririm eksik kalanlarida okur allah izin verirse toplu olana baslayalim ...
sedoşum ben bu ara pek giremiicem yarın 9 da olamam biraz yarı yıl tatili girmişken geziyorum da
ama ben devamlı takipçilerdenimsen listeyi hazırla sayıyı belirle ben mutlaka gece falan girip bakarım
payıma düşeni okurum benden yana no problem
öpüyorum sizleri

butun arkadaslardan allah razi olsun kizlar hakkinizi helal edin benden yana herkese helal olsun

cnm benımde hakkım sana helal tatlım
boyle bı duada bendekatıldıgım ıcıncok mutluyum
rabbim hepimizin dualarını kabul buyursun aminnnnnnnnn

1- esmeralisa = SANIYE
2- moonsun88=AYSUN
3-gelartık=SIBEL
4- estalmus=ESRA
5- lamazı77=
6- merve02=MERVE
7-bahar85=AYSEGUL
8-zeliha=ZELIHA(ANNEM))))
9-canommmm=GULCAN
10-ceza83=AYSE
11-cemrem29=TUGBA
12-zeyn77=
13-tweety yteewt= SELIN ZEYN77=?? LAMAZI77=???? GULENKALP=???? NURME =???? ARKADASLAR GERCEK ISIMLERINIZI ALABILIRMIYIM????
14-gulenkalp=
15-sedosumm= SEDA
16-nurme=
17-kend=GULCAN
18-gece_kusu=NERIMAN

LISTEMIZ TAMAMDIR KIZLAR

NOT: DILEKLERIMIZI YAZMIYORUZ KIZLAR SADECE .... ISIMLI ARKADASLARIMIZIN KALBINDEKI DILEKLER ICIN DIYEREK NIYET EDICEZ

KIZLAR ben akşam 9 da gelemem ama siz paylaştırın ben gece bakıp gelişmeleri öğrenirim

Kızlar moralim çok bozuk sadece sizinle paylaşabilirim. Ablam evlenecek biliyorsunuz dün gece hayırlara çıksın garip garip rüya gördümmm

Annemi aradım yarım saat önce ablamın iki aydır kanaması durmuyormuş doktora gitmiş geçen hafta doktor kanser olabilirsin demiş

Ne olur Allah rızası içinnn dua edin ablama adı Arzu çok korkuyorumm Rabbim tez vakitte şifa versinn 4444 salat-ı tefriciyeyi ablam için okuyalım mı ben kendi hakkımı onun şifa bulması için Allahın izniyle veriyorum.

Sizden ricam ismen tüm kalbimizlee şifa bulması için dua edelim mi

adı ARZU inşAllah kanser değildir.

namazlarınızda da ricamı eksik etmeyin..

Allah banada sizlerede sevdiklerinizin acısını göstermesin

canım çok üzüldüm Allah acil şifalar versin inş. kanser değildir tez vakitte hayırlı haberlerini alırsınız inşallah...

canım çok üzüldüm Allah acil şifalar versin inş. kanser değildir tez vakitte hayırlı haberlerini alırsınız inşallah...

Amin canım İnşAllah işyerindeyim bağıra bağıra ağlamamak için kendimi zor tutuyooruumm

Son düzenleme:

canim cok üzüldüm rabbim tez zamanda sifasini versin
duayida hemen okuyalim arkadaslar düzenlesinler, insallah o hastalik degildir

- esmeralisa = SANIYE
2- moonsun88=AYSUN
3-gelartık=SIBEL
4- estalmus=ESRA
5- lamazı77=
6- merve02=MERVE
7-bahar85=AYSEGUL
8-zeliha=ZELIHA(ANNEM))))
9-canommmm=GULCAN
10-ceza83=AYSE
11-cemrem29=TUGBA
12-zeyn77= ZEYNEP
13-tweety yteewt= SELIN LAMAZI77=???? GULENKALP=???? NURME =???? ARKADASLAR GERCEK ISIMLERINIZI ALABILIRMIYIM????
14-gulenkalp=
15-sedosumm= SEDA
16-nurme=
17-kend=GULCAN
18-gece_kusu=NERIMAN

amin canım inşallah işyerindeyim bağıra bağıra ağlamamak için kendimi zor tutuyooruumm
allah acıl sıfalar versın tatlım ınsallah oyle degıldır agzıma dahı almak ıstemıyorum bu hastalıgın ısmını tabıkı ederız ıstersen ablan ıcın ayrıca ederız eger topıkte arkadaslardan gercekten okumak ısteyen olursa 5-10 kısılık bır lıste yapar tabıkı ederız sen nasıl ıstersen ıster hep beraber bızımkıyle beraber yaparız ıstersenız ayrı yaparız tatlık uzme kendını umarım degıldır basıt bır kst vardır belkıde kımbılır sıkma canını,,,,,

Kızlar aksam saat tam 9 da burdayız olamayan ve kesın okuyacak arkadaslar belırtırse sevınırım bu sefer duamızı tam yapalım kızlar ve lısteye gırmek ısteyen arkadaslar ısımlerınızı ve nıckname lerınızı yazın aksamayarlamasını yapıcam tatlıslar....

slm sedosumm ben varım adımda yazılı zaten akşama girmeye çalışıcam, giremesende yarın yorumları okuyup okumaya başlarım.
bu arada geçmiş olsun tatlım.

sedosumm ben akşam giremem misafirlerim gelecek..onlar gittikten sonra okurum yazdıklarınızı..benide dahil edin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…