Dua dostlarım destek verin :(

MERHUM YILDIRIM ÖNCÜ RUHUNA
YAPİLACAK HATM-İ TEHLİL
(70.000 LA İLAHE İLLALLAH)
OKUNAN:64.570
KALAN:5.430

Allah sizlerden razı olsun kızlar neredeyse bitti sayılır.

YAPİLACAK HATM-İ TEHLİL
OKUNAN:65.570
KALAN:4.430
Allah sizlerden razı olsun kızlar

YAPİLACAK HATM-İ TEHLİL
OKUNAN:68.570
KALAN:2.430
Allah sizlerden razı olsun kızlar

1000 daha okudum...Bitmiş oldu...Allah kabul etsin...Amin...
:KK19:
Canm benim ya sen bitanesn.hepinize tesekkur ederim :* sana ayrıca tesekkur ederim hayatım.sayende bitmiş oldu.Rabbim sizlerden razı olsun kızlar.Yar ve yardımcımız olsun her iki cihanda.

Canm benim ya sen bitanesn.hepinize tesekkur ederim :* sana ayrıca tesekkur ederim hayatım.sayende bitmiş oldu.Rabbim sizlerden razı olsun kızlar.Yar ve yardımcımız olsun her iki cihanda.

Kuzum uzun suredir girmiyodum yeni gördüm başın sağolsun .. rabbim sabır versin her şey insanlar için rabbim ona da yardim etsin kabrini nuru pak eylesin inşallah:cry:

Kuzum uzun suredir girmiyodum yeni gördüm başın sağolsun .. rabbim sabır versin her şey insanlar için rabbim ona da yardim etsin kabrini nuru pak eylesin inşallah:cry:
Allah razı olsun canm.bildigin gbi bebeğimiz hasta ve babamın acisini yaşayamadı bile.bu sene cok kötü bi seneydi.sen biliyorsun daha şubat ayında kardeşim ölümden döndü.babam hep dedi benim ömrümü Rabbim ona versin.belki de duası kabul oldu.kardesim babmin vefatından sonra tamamen iyileşti.bu bir mucize.daha ilaç tedavisi gorecekti.iyilesmesi çok uzun zaman alacaktı.ama hızlı bi şekilde toparladı.
Babamı çok özlüyorum.esim cezaevine girdiğinden beri hiç gdememisyim yanına.heo arayıp torunumu getir çok özledim diyordu.gidemedim.kizimi çok seviyordu elinde büyüdü .emeği cok kizima.ama ben goturemedim.ve o kızımı nisandan beri hiç görmemişti.hastaneye yattgnda eşim izine gelmişti y.bakimda gttik biz gördük surekli ama torununu sokamadim.bilsem pes edeceğini hastaneyi birbirine katar yine sokardm kızımı yanına.heo keskeler kaldı şimdi bize.babam bi anda ölmedi.aslinda yavaş yavaş olmuş.ama o kadar güçlü kuvvetli bi adamdı ki biz bunu farkedemedik.smdi sadece resimler kaldi bize.ecel bizi gafil avladı.yuregim çok yanıyor.kimselere anlatamıyorum tarif edemiyorum hislerimi.ruhum kesildi sanki.tatsiz tuzsuz anlamsizim.ben hic çaresiz kalmamisim.cok sahipsiz,c ok yanlız çok caresizim.onun toprak kucağında olduğunu dusundukce yuregim yanıyor.k kendime yakistirirdim ama babama yakıştıramazdım.nasl pes etti öyle.nasil bıraktı bizi.yasama hevesinden nasil caydi aklım almıyor.o gordugum soğuk beden o muydu?yoksa uzun bir tatilde mi :KK43:

Eklentiler

• FB_IMG_1469265978749.jpg
    FB_IMG_1469265978749.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 46
Ve gerçekten inandim ki rabbim insana ölmeden evvel ölüm iyiliği veriyor.o kadar iyiydi ki son gün.gülüştük optum kokladim.ellerini tuttum sıkı sıkı.cik buradan baba dedim çık torunun kapıda seni bekliyor.cikacagim diye işaret etti..baba bizi bırakma dedim.gozunden bi damla yaş geldi.gozyasindan optum babamı.hastaneye giderken anneme espri yapmis.helvam bol fıstıklı olsun hatun diye,gariban işi olmasın demis.gülmüş sonra korkma daha yapacak cok isim var diye.olmadi yapamadi.biz de bol fıstıklı yaptık helvasını.o gece eşim izinden dönecekti 7 snde.gece hiç uyumadik.ben 5 litre su,iki bardak kola,bir bardak m.suyu içtim ki hiç icmem su falan.esim sordu hatta içim yanıyor gecmiyor dedim.o da bana ben gtmeyeceğim dedi.s sacmalama git cezani mi yakacaksın dedim.gitmek istemiyorum içim sıkılıyor dedi.git bak babamı gordum çok iyiydi dedim.o gece 5 te bindi gttti.saat 9 da teslim oldu.bende saat 11 di anneme geçtim.nirmalde ablamda kaliyirdum ama babam hastanede dye anneme geceyim dedim.hem babamın hergun4 te gorme hakkımız var 10 dk.gder gelrz annemle dye.anneme geçtim evi toparliyordum.kardesim uyuyordu evde.bi telefon geldi Ablam anneme ulasamiyirmus Dayim dedi.dayim ne alaka dedim.hastane annemi aramış ulaşamamış dayima ulaşmışlar.d ayim hastaneye gidiyormuş dedi.dayimj aradım bisey yok kzm dedi.hemen kardeşimi kaldırdım annemi ara dedim.vende hastaneyi aradım kızı olduğumu bi terslik olduğunu söyledim.babaniz kalp krizi geçirdi bir saattir ugrasiyoruz ama donduremedik dedi.dunyam başıma yıkıldı.hastaneye gttim karşıdan karşıya koşarken araba carpacakti Dayim tuttu beni hastanenin kapısında.salmadi içeri.morga nsl indim hatırlamıyorum bile bi başıma inmisim morga.kollarmdan tutmuş görevliler çıkarıyorlardı.hersey bir şaka gibiydi.ve hala öyle.inanmak ne kadar zormus boyle

Ve gerçekten inandim ki rabbim insana ölmeden evvel ölüm iyiliği veriyor.o kadar iyiydi ki son gün.gülüştük optum kokladim.ellerini tuttum sıkı sıkı.cik buradan baba dedim çık torunun kapıda seni bekliyor.cikacagim diye işaret etti..baba bizi bırakma dedim.gozunden bi damla yaş geldi.gozyasindan optum babamı.hastaneye giderken anneme espri yapmis.helvam bol fıstıklı olsun hatun diye,gariban işi olmasın demis.gülmüş sonra korkma daha yapacak cok isim var diye.olmadi yapamadi.biz de bol fıstıklı yaptık helvasını.o gece eşim izinden dönecekti 7 snde.gece hiç uyumadik.ben 5 litre su,iki bardak kola,bir bardak m.suyu içtim ki hiç icmem su falan.esim sordu hatta içim yanıyor gecmiyor dedim.o da bana ben gtmeyeceğim dedi.s sacmalama git cezani mi yakacaksın dedim.gitmek istemiyorum içim sıkılıyor dedi.git bak babamı gordum çok iyiydi dedim.o gece 5 te bindi gttti.saat 9 da teslim oldu.bende saat 11 di anneme geçtim.nirmalde ablamda kaliyirdum ama babam hastanede dye anneme geceyim dedim.hem babamın hergun4 te gorme hakkımız var 10 dk.gder gelrz annemle dye.anneme geçtim evi toparliyordum.kardesim uyuyordu evde.bi telefon geldi Ablam anneme ulasamiyirmus Dayim dedi.dayim ne alaka dedim.hastane annemi aramış ulaşamamış dayima ulaşmışlar.d ayim hastaneye gidiyormuş dedi.dayimj aradım bisey yok kzm dedi.hemen kardeşimi kaldırdım annemi ara dedim.vende hastaneyi aradım kızı olduğumu bi terslik olduğunu söyledim.babaniz kalp krizi geçirdi bir saattir ugrasiyoruz ama donduremedik dedi.dunyam başıma yıkıldı.hastaneye gttim karşıdan karşıya koşarken araba carpacakti Dayim tuttu beni hastanenin kapısında.salmadi içeri.morga nsl indim hatırlamıyorum bile bi başıma inmisim morga.kollarmdan tutmuş görevliler çıkarıyorlardı.hersey bir şaka gibiydi.ve hala öyle.inanmak ne kadar zormus boyle
Kuzum benim biliyorum bu sene zor geçti. İmtihan bunalr hep Rabbim sevdiği kulunu imtihana sokar. Allahım sabır versin minik bebeğinizr de sağlık sıhhat versin

Kzlar merhabalar.okudukca msjlari agladm sanki o gunleri tekrar yasadm.gulcan ben dger hesabm anlamszca kapatldi.smdi buradaym.hepinizi vok ozledm.bi bebegm oldu o kdr ugrasmstm ki olmuyordu.babam vefat ettkten snra son adet 29 eylul.suan kzm 7 aylk.Rabbim e sukurler olsn babami aldi bana tutunacak bir dal daha yolladi.hepinizi cok cok ozledm iyisinzdr umatm hepiniz

1= @ERSU ............. ....:anneadayı::emir_bebek:
2= @Fame35 .............:anneadayı: :emir_bebek:
3= @fermante...........:anneadayı: :emir_bebek:
4= @ozgecan19.... .....:anneadayı: :emir_bebek:
5= @Zeyneb21 ..........:anneadayı: :emir_bebek:
6= @sedaaaaaaaaa ....:anneadayı: :emir_bebek:
7= @firdevscansu.........:anneadayı: :emir_bebek:
8= @tuuba84.................:anneadayı: :emir_bebek:
9= @Mihrimah00...........:anneadayı: :emir_bebek:
10 @E-brulim ..... ....:anneadayı:
11=@askiminaskiyim.....:anneadayı: :emir_bebek:
12= @papyonkilikli........:anneadayı: :emir_bebek:
13= @oznur65.............. .. .. :anneadayı: :emir_bebek:
14= @Esk26z.................. ...:anneadayı: :emir_bebek:
15=@pamukprenses187....:anneadayı: :emir_bebek:
16= @htcmhmt3238 ............:anneadayı:
17= @TugbaHamza ... ... . .. . :anneadayı: :emir_bebek:
18= @Faltasi.............. ......:anneadayı: :emir_bebek:
19= @EsEs50................. ..:anneadayı: :emir_bebek:
20= @Nilayalper........... :anneadayı: :emir_bebek:
21= @sevimli_090.............:anneadayı: :emir_bebek:
22= @betul8516.... ......... :anneadayı: :emir_bebek:
23= @asliii1.... ....................:anneadayı: :emir_bebek:
24= @Duambelli..... .........:anneadayı: :emir_bebek:
25= @cigercikedisi............:anneadayı: :emir_bebek:
26= @Karabocugum............ :anneadayı: :emir_bebek:
27= @damla 2015................ :anneadayı: :emir_bebek:
28= @seyhancvn..... ... ...... :anneadayı:
29= @_Lavin_............. ......... :anneadayı: :emir_bebek:
30= @ME118........ .......... ..... :anneadayı: :emir_bebek:
31= @Esaskiz43 ....... ...... ....... :anneadayı:
32= @esmeya.................:anneadayı: :emir_bebek:
33= @687403_igt.. ..........:anneadayı: :emir_bebek:
34= maya-2016 maya-2016 ............. . . :anneadayı: :emir_bebek:
35= @Cgpbas.. ..............:anneadayı: :emir_bebek:
36= @Gullbike............ :anneadayı: :emir_bebek:
37= @zahidem70... . . :anneadayı: :emir_bebek:
38= @kimyager1508.......... :anneadayı: :emir_bebek:
39= @benimhalaumudumvar17.:anneadayı: :emir_bebek:
40= @eesell..............:anneadayı: :emir_bebek:
41= @embie... . . .. .:anneadayı: :emir_bebek:
42= @ankamir.............. :anneadayı: :emir_bebek:
43= @DESIGNER27................:anneadayı: :emir_bebek:
44= @esmaaaaalarrr ..............:anneadayı:
45= @pink love......... .... :anneadayı: :emir_bebek:
46= @melisaya...............:anneadayı: :emir_bebek:
47= @Gezginanneadayi89..........:anneadayı:
48= @elmaci askim... .. .......:anneadayı:
49= @ecrin87.................:anneadayı:
50= @jasminej....... .......:anneadayı:
51= @beyaz_gelincik01 .................:anneadayı:
52= @sevmkee..................:anneadayı:
53= @umut_yolcusu_........ . ......... . :anneadayı:
54= @zeynepce90 .................:anneadayı:
55= @Minam23 ..... .. .... ....... :anneadayı:
56= @zerafetli ................:anneadayı:
57= @kymtlmzg............:anneadayı:
58= @TEKPRENSES .............:anneadayı:
59= @Setenay_90...... .. ...... . :anneadayı:
60= @ayn_ayn..............:anneadayı:
61= @cucum89.................:anneadayı:
62= @Hayalci_almina ............. . .. .... :anneadayı:
63= @yesilboncuk3535 ............:anneadayı:
64= @umut-90......................:anneadayı:
65= @miskin_kedii............:anneadayı:
66= @Lale kozan . ....... ...... .. :anneadayı:
67= @evTik.. ...... .......... :anneadayı:
68= @Ecrin ensar bebek_elif .... :anneadayı:
69= @Luna28 ........... ..... . ...... .. .. :anneadayı:
70= @esmerm91............ .....:anneadayı:
Olduğu gbi kopyaladim haklarınızı helal edin
Kızlar hepinizi çok özledim,nerelerdesiniz?

Acaba hepiniz burada mısınız? Çok uzun zaman oldu buraya girmeyeli. Yine bir sağlık sorunu getirdi beni bu siteye. Baktım benim durumumda olan,endişe duyan çok insan var,açayım yeniden sayfamı dedim. Belki umut olurum kimilerine,cesaret veririm. Sonra kendimi bu konuda buldum,yine ağladım :) Sizlerin dostluğuna ağladım ama,kurduğumuz onca dayanışmaya :KK43:

X