Dr turgay karakaya kalıcı zar diktiren ?

byadmin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2023
11
-1
28
Merhaba

Ben sizlerden bilgi fikir almak istiyorum. Ben tecavüze uğradım ve ne kadar kassamda kendimi bakireliğim bozuldu sadece allahtan can sağlığı ile evime gitmek istedim tam üzerinden 2 yıl geçti ve stres sıkıntıdan ve kimseyle paylaşamadığımdan yumurtalıgımda 14 cm tümör çıktı ve ameliyat oldum iyileştim ama benim hayatımda biri var bu durumu kimseye anlatamam ona anlatsam yarın öbürsü gün yüzüme vurup vurmucagımı bilmiyorum bunu yapmak istemiyorum ama yapmak durumundayım evlendiğim ilk gece beni tekrar gönderirler baba evine Turgay beye kalıcı diktirip memnun kalan var mı ? Yeni bir satış açmak istiyorum

Sizin kararınız elbette ama tecavüze uğradınız diye sizi kapının önüne koyacak olan adamdan eş de olmaz baba da. Yeni bir sayfa istemek hakkınız ama bu düşünceyle istemeniz çok sağlıklı gelmedi bana.

Onun dışında konuyla alakalı bi bilgim yok, hakkınızda hayırlısı olsun

Canım işlem oldun mu bende o doktora gitmeyi düşünüyorum çok endiseliyim

Bence her şeyden önce psikolojik destek almalisin. Kendini iyileştirmelisin. Bu düşüncelerini okuyunca bile hala düzelemediğini görebiliyoruz. Tabiki senin kararın canım ama eğer hayatında biri varsa seni çok seviyorsa sana yardımcı olur. Yanında durur. Eğer durmuyorsa zaten sevgisi gerçek değildir. Lütfen kendin için en iyi şeyi yap. Ayrıca gercekler bir gün ortaya çıkar. Ve yine üzülen sen olursun.

ben gittim ve memnun kalmadım beni yeterince bilgilendirmedi o gun yeterince bilgilendirseydi bugun farklı bir durumda olabilirdim.
para önplanda gibiydi ve muayenedeki asistanlar rahatsız edici sorular sorduğunu hatırlıyorum, doktor dikkatli olsa da bilgilendirmesi eksikti hayatımı etkiledi özelden sorabilirsiniz isterseniz açıklarım. eğer doktor tavsiye edebiliyorsak Gökçen Erdoğan'ı tavsiye ederim size geçmiş olsun.

Ben kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım. Şuan 4. Ayındayım gayet iyiyim . İlk haftası zor olmuştu benim için ilk 1 hafta çok zor geçti ama sonradan düzeldi çok şükür

Ben kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım. Şuan 4. Ayındayım gayet iyiyim . İlk haftası zor olmuştu benim için ilk 1 hafta çok zor geçti ama sonradan düzeldi çok şükür
Bende yaptırdım 5 günüm acaba yaptırdığınız bu günlerde alt kısmında sanki et parçası varmış gibi miydi yoksa eski vajina hali açık mı gobiydi

Bende yaptırdım 5 günüm acaba yaptırdığınız bu günlerde alt kısmında sanki et parçası varmış gibi miydi yoksa eski vajina hali açık mı gobiydi
Eski vajina hali yok. Ameliyat yeni olmuşsun ve dikişlerin daha çok yeni . Bende ameliyat sonrası sadece kanama olmuştu bir gün sadece . İkinci günü dikişleri çok net görünüyordu ve dikişlerin arasında açıklık olduğunu görüyordum. O da henüz yeni ameliyat olduğun için dikişlerinin tutması zaman alacak. Bu konuda tedirgin olma. Sadece kendine çok dikkat et oturmana kalkmana yemene içmene.

10 günümdeyim ve kabızlık yaşadım tuvalette zorladım galiba dikislerimi hissetmiyorum ama kanamada gelemedi sence açılmış mıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…