Dr.Tevfik Sözen~yüz germe ameliyatı...

Evet kbb ci fakat yurtdışında yüz estetiği alanında uzmanlık almış
Bu alanda da çok iyi
Ben hem burun hem yüz yaptırdım

Sevgili Blue-aice... Paylaşımlarınızı okuyorum. Aynı şekilde sevgili lindayasor'u da okudum. Ben 53 yaşındayım. Yanak yağı alınması için doktora gittim ama doktorum bana tam yüz gerdirme önerdi. Benim danıştığım doktorum Oytun İdil Bey'di. İlgisinden ve verdiği bilgilerden çok memnun kaldım. Ben açıkçası tam yüz gerdirme işlemine fikir olarak yazılarınızı okuyunca daha da yaklaştım. İstanbul'da yaşadığım için Dr.Tevfik Sözen'e maalesef gidemem. Eğer mahsuru yok ise ameliyatınızın size maliyetini öğrenebilir miyim? Şu mesaj sayısı konusu nedeni ile ben özelden mesaj atamıyorum galiba. Bu konuyu tam bilemiyorum. Yardımınız olursa sevinirim. Sevgilerimle..

"Sevgili Blue-aice... Paylaşımlarınızı okuyorum. Aynı şekilde sevgili lindayasor'u da okudum. Ben 53 yaşındayım. Yanak yağı alınması için doktora gittim ama doktorum bana tam yüz gerdirme önerdi. Benim danıştığım doktorum Oytun İdil Bey'di. İlgisinden ve verdiği bilgilerden çok memnun kaldım. Ben açıkçası tam yüz gerdirme işlemine fikir olarak yazılarınızı okuyunca daha da yaklaştım. İstanbul'da yaşadığım için Dr.Tevfik Sözen'e maalesef gidemem. Eğer mahsuru yok ise ameliyatınızın size maliyetini öğrenebilir miyim? Şu mesaj sayısı konusu nedeni ile ben özelden mesaj atamıyorum galiba. Bu konuyu tam bilemiyorum. Yardımınız olursa sevinirim. Sevgilerimle.."

Sevgili lindayasor....
Sevgili Blue-aice'ye yazdığım yazıyı buraya kopyaladım. Çünkü aynı soruyu size de sormak istiyorum. Yazınızı okudum. Dr.Tevfik Bey zaten duyduğum bir doktordu ama Ankara'da maalesef.
Ben size de ameliyatın size ne kadara mal olduğunu sorabilir miyim? Size de sevgilerimle..

Merhaba nasılsınız okuduğum kadarıyla yüzünüzden çok memnusunuz fotograf banda gönderimisiniz rica etsem Teşekkür ederim.

merhaba sizin sonucunuza çok sevindim.bende 30 nisanda antalyada tam yüz germe amaliyatı oldum,bugün üçüncü günüm yüzüm şiş gözlerim morardı agzımı su ile çalkalayamıyorum canım senin başına bu geldımı daha düzelme olurmu bana bilgi verirmisin.

Merhaba bende bu ameliyatı düşünüyorum ama korkuyorum Bilgi alabilirimiyim..

Hangi doktora yaptırdınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…