dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

kizlar google nub teorisi yazinca direk burasi cikiyo bazilarida dr a sormus dogrumu bu diye
gulmektenn kirildim resmen
kimiside fosmu gercekmi gorecez demiss hay allahim yaa bizim millete bisey ogretmeye gerekk
hemenn inciklayip cincikliyorlar
yahuu arkadaslar ben kahin degilim yabancilardan bilmeyen yok bunu takvim hurafe falande degil bu
yeterki bebegin goruntusu duzgun olsun 12 13 haftalik oldun %99 yakin bi sonuc veriliyor simdiye kadar yanilmam %2 3 oda goruntu bozuklugu yada bebek cok kucuk falan
neyse yaa paylasayim dedim amma guldum amaa

canim benim yakinda unlu olucan dikkat et
hani sana yazmistim ya baska fotoda koymak istiyorum diye sonra vazgecmistim
nub teorisini anca anlayabildim koymak istedigim o fotoyu koyucam eger dogru anladiysam nub cok acik bir sekilde belli oluyor
ha birde hic ozelden yazma ablana :KK57:

canim nub gozukmuyor ne kadarlik burda yanliz bacak arasina karismissa erkek buyuk olasilikla :KK43: kiz istiyosun sanirim dr bisey demedimi

:KK43: doktor ilk bebeğin ne diye sordu, sonra söylemedi sanırım erkek.
11+2 orada.
Haırlısı diyeyim artık, 2 arkadaş olurlar...

canim benim yakinda unlu olucan dikkat et
hani sana yazmistim ya baska fotoda koymak istiyorum diye sonra vazgecmistim
nub teorisini anca anlayabildim koymak istedigim o fotoyu koyucam eger dogru anladiysam nub cok acik bir sekilde belli oluyor
ha birde hic ozelden yazma ablana :KK57:

oyyyyyy kurban olsunlar sana pasalarin annesiiii seni tekrar aramizda gormek ne guzell vallahii cok seviniyorum seni gorunce
koy hemen pasami bekliyorumm
ozele gelince ablamm acmiyom bile (anladin sen )

ama illaki yazarim senin boyle girecegini bilsemm oooo
nasilsin pasamiz nasil
kendine cook iyi bakk arada yaz haaaa:KK16:

:KK43: doktor ilk bebeğin ne diye sordu, sonra söylemedi sanırım erkek.
11+2 orada.
Haırlısı diyeyim artık, 2 arkadaş olurlar...

:KK43:( sanirim bacak arasinda gordugum o ise buyuk olasilik erkek evett zaten paralel olsa gozukurdu
hayirlisi olsun canim ama hic belli olmaz net bisey soyleyemedik

:KK43:( sanirim bacak arasinda gordugum o ise buyuk olasilik erkek evett zaten paralel olsa gozukurdu
hayirlisi olsun canim ama hic belli olmaz net bisey soyleyemedik

Ben bu düşünceye alıştırayım kendimi, sonradan üzülmek istemiyorum...

oyyyyyy kurban olsunlar sana pasalarin annesiiii seni tekrar aramizda gormek ne guzell vallahii cok seviniyorum seni gorunce
koy hemen pasami bekliyorumm
ozele gelince ablamm acmiyom bile (anladin sen )

ama illaki yazarim senin boyle girecegini bilsemm oooo
nasilsin pasamiz nasil
kendine cook iyi bakk arada yaz haaaa:KK16:

sagol canim benim bitanemsin sen
ben her firsatta okuyorum seni hala tasinamadim ya nerdeyse hergun burayi okuyorum eski topigimiz aklima geliyor
fotoyu koyucamda kuzum ben yie unuttum nasil oluyoduki

sagol canim benim bitanemsin sen
ben her firsatta okuyorum seni hala tasinamadim ya nerdeyse hergun burayi okuyorum eski topigimiz aklima geliyor
fotoyu koyucamda kuzum ben yie unuttum nasil oluyoduki

kendini yorma sakin oluruna birak
resme gelince bu yazi yazdigimiz yerde imlec ile gez uzerinden insert image yazacak oradan yukle

bu arada oglun daha 7 aylikmi maasallahh bune hizz bende ozeniyorum boylee insallahh bi kac ay sonra bende istiyorum

Bu kondom bebeği oldu, yani mucize bebek.
Ama vardır muhakkak bir hayır diyorum, Yazdıkların mutlu etti beni, herkes acıyan gözlerle bakıyor bana malesef :KK43:

$IMG_0507.jpg orkidem ben anca bunu becerdim onuda yan cekmisim :KK14:insallah gorunuyordur
yok orkidem olmuyor kac kez denedim yeniden foto cekiyorum ama hepsinde hata olusuyor yanlizca bunu kabul ediyor pc

Son düzenleme:
Canım seni yanıltmak istemem.Resimde dik gördüğüm şey nub sa erkek diyebiliriz. Ama başka bişeyse bilemem.Rabbim gönlündekini versin.

Allah razı olsun cnm.. 1 ay nasıl geçecek bakalım .gerci neyse odur artık bişi yapamayız ama genede merak bizimki...Kesinleşirse yazarım hayırlısı artık

ilk resimde erkege benziyo evet ama bacakla karisik bi goruntu o yuzden emin olamadim

gelecek sefer uygun bi pozisyonda çekmesini isterim .gerçi doktor kıza benettim dedi ama oda emin degildi.kontrole geldiginde tekrar sor, bakiyim demişti.günlerde geçmiyor yaa..

Son düzenleme:
evt canim nub paralell
amagayette yukarda kesin erkek diyemiyorum kiz da diyemem
kizdan erkege donen nublar gibi gulz canim sakin uzulme bak nolurr rabbim seni siniyor
rabbim hayirlisini versin yorumsuz yani baska varmi pozisyon olarakk[/QUO

bişi sorucam bıktırdım seni kusuruma bakma canım ama içim içme sığmıyor kızdan erkeğe dönen nub demişsin öylesine denk geldinmi inşallah benim dr yanılıyordur inşallah senin dediğin gibi olur kızdan erkeğe döner yarın memlekete gidcem pazartesi kesin ögrenirim inşallah ordaki drdan.... sonucu yazıcam ama sizlerede

evt canim nub paralell
amagayette yukarda kesin erkek diyemiyorum kiz da diyemem
kizdan erkege donen nublar gibi gulz canim sakin uzulme bak nolurr rabbim seni siniyor
rabbim hayirlisini versin yorumsuz yani baska varmi pozisyon olarakk[/QUO

bişi sorucam bıktırdım seni kusuruma bakma canım ama içim içme sığmıyor kızdan erkeğe dönen nub demişsin öylesine denk geldinmi inşallah benim dr yanılıyordur inşallah senin dediğin gibi olur kızdan erkeğe döner yarın memlekete gidcem pazartesi kesin ögrenirim inşallah ordaki drdan.... sonucu yazıcam ama sizlerede

canimm ne bikmasi askolsunn birbirimizi en iyi biz anlariz
ahh canim yaa biliyorum anliyorum ne durumdasin
ama olacagi varsa olur
osekil cikan olmazmii doluuuuu burda bile var kiz nubu ama erkege donebilir dedigim dolu yanlis anlasilmasin
cinsiyet egistirmiyo sadece paralel olupta erkek cikanda varr
ama emin ol var gecmisi oku istersenn

Merhaba herkese orkidem memleketteyim burda dr gittim oyle kötuydumki nihayet sonuc ogrendik canım dr mister dirican yazalım dedi cdye. ben halen inanmakta zorlandım resmen bize bir pipi çekti verdi ama burdaki dr bile heyecan yaptı resim vermeyi unuttu video yüklebiliyormuyuz yükleniyorsa bebeşin videosunu paylaşmak istiyorum sende bir bak halen inanamıyorum gaziantepte cidden psikolojimi alt üst ettiler inanmakta zorluk cekiyorum acaba diyorum dr ben sana ne diyeyim artık bilmiyorum mister yazdım ama bir daha baklavasız gelme dedi. yüce rabbim oyle büyük ki herkesin gönlüne göre versin senide bir erkek evlatla sevindirsin :)

Merhaba herkese orkidem memleketteyim burda dr gittim oyle kötuydumki nihayet sonuc ogrendik canım dr mister dirican yazalım dedi cdye. ben halen inanmakta zorlandım resmen bize bir pipi çekti verdi ama burdaki dr bile heyecan yaptı resim vermeyi unuttu video yüklebiliyormuyuz yükleniyorsa bebeşin videosunu paylaşmak istiyorum sende bir bak halen inanamıyorum gaziantepte cidden psikolojimi alt üst ettiler inanmakta zorluk cekiyorum acaba diyorum dr ben sana ne diyeyim artık bilmiyorum mister yazdım ama bir daha baklavasız gelme dedi. yüce rabbim oyle büyük ki herkesin gönlüne göre versin senide bir erkek evlatla sevindirsin :)

canimmmmmmmmmmm cooooookk sevindimm anmlatamammm hemde nasill
ben sana ne dedimmmm

bosuna uzuldunnnnn kurban oldugum rabbim ne buyuksunnnn

X