dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Bence erkek seninki canim tabi isin ehli ordkm daha iyi bilir

vallaha okudugum kadarıyla bir kişide tutmamış ondada resim net degil galiba sernnkindede nub görünmüo cnm ama orkdm gelsede baksa o daha ii bilio

Zerrecim inan baktim anlamadim baska resim varmi canim cok isterdim bisey demeyi Rabbim saglicakla kucana almayi nasip etsin insallah

Zerrecim inan baktim anlamadim baska resim varmi canim cok isterdim bisey demeyi Rabbim saglicakla kucana almayi nasip etsin insallah

TESEKKUR EDERİM arkadaşım pazartesi bi daha gidicem bakalım resim verirse bende buraya koyarım ama inşallah doktor söyler banada dua edin inşallah 10 haftalık var koyayım bide ona bakın belki bi şeye benzetirsiniz

canım nubu gözükmüyo yada ben anlayamadım ben şekline göre tahminde bulunuoyrum bence kızın olcak ne güzel doktor ne demişti hala söylemedin???

doktor ilk olarak çok iyi olmayan bir ultrasonla baktı erkek gibi duruyor % 80 erkek dedi o görünen şey kordonda olabilir çok emin değilim dedi ve görüşme için odasına geçtik ben ısrar edince başka ultrasonla bakalım 3 boyutlularda dedi diğer büyük ultrasona geçtik kordonu burda buda pipisi dedi % 99 erkek geliyor dedi... nub teorisinden bahsettim güldü ne çok şey araştırmışsın sen bakalım dikmi parelelmi o zaman dedi baktı dondurdu neymişşşş dikmiş dimi diye güldü ben doktoruma çok güveniyorum ama yinede Allah bilir herşeyin hayırlısı sağlıklı olsun

sumehtapçım bebeğin kaç haftalık yani kordonla pipiyi ayırt ettiği haftası,merak ettim canım,,,,

11+2 çıktı usg de ense kalınlığını falan ölçtü bende erkek olsun çok istiyorum bakalım hayırlısı olsun 😊

merhaba kızlar bende merak ettim rica etsem benim bebeğimin cinsiyetinede tahminde bulunabilirmisiniz. 13. haftada tesekkürler.

sen erkek istiyormuşsun allah gönlüne göre vermiş bende çok kızım olsun istemiştim ama nasip değilmiş oğlum olucak fikrine alıştım artık ama herkes senin kızın olcak diyo oğlum olcak diyorum o doğmadan belli olmaz diyolar diyorum ayrıntılı ulturosona girdim kesin

ORkIdem ablacim. Erken merken didin 10haft.lik koyduğum resme ama doğru cvp verdin. Oglusum olucak inşallah. Rabbim herkeze banada sağlıklı bebisler versin inşallah.. rabbim gönlüne göre versin ablacim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…