dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

$IMG_0483 (600x800).jpg

arkadaşlar burda 10+4 günlük, doktorum 14. haftada büyük ihtimal kız dedi.... Tahminlerinizi öğrenebilir miyim?

Eki Görüntüle 575162

arkadaşlar burda 10+4 günlük, doktorum 14. haftada büyük ihtimal kız dedi.... Tahminlerinizi öğrenebilir miyim?

bebişim 11 haftanın içinde.

dünkü doktor ultrasonu. tahmin edebilecek var mıdır.

Rabbim elini ayağını aklını düzgün etsin hayırlı evlat nasip etsin herkese.

Ama gönlümden geçen de ne yalan söyleyeyim kız.

henuz birsey solemek icin cok cok erken cnm bide resim kucuk ve net degil bu hafta ne soylense yalan olur zaten en guzeli ve neti 14. haftadan sonra olandir

$302.jpg $300.jpg $301.jpg Merhaba ben12+6 günlük hamileyim nuba göre kıza benziyor sizce fikri olan varsa yorumlarınızı bekliyorum

Nub kiza benziyo :)

ayyy inşallah canım dr daha çok küçük hiç bişey belli değil dedi ama ben çok merak ediyorum öncelikle sağlıklı olsun başka bişey gerekmez ama merak işte :)) bir oğlum var kız olursa onu da tatmış olucam inşş ama erke olursa da onada çok sevinirim oğluma arkadaş olur diyee :)) çokk çokk saolasın canım sonucu öğrenince gelir haber veririm :)

ayyy inşallah canım dr daha çok küçük hiç bişey belli değil dedi ama ben çok merak ediyorum öncelikle sağlıklı olsun başka bişey gerekmez ama merak işte :)) bir oğlum var kız olursa onu da tatmış olucam inşş ama erke olursa da onada çok sevinirim oğluma arkadaş olur diyee :)) çokk çokk saolasın canım sonucu öğrenince gelir haber veririm :)

Cnm insAllah gonlundeki olur kizcen gelir insAllah

$O.an000.jpg 2 tane çıkıntı var tam topuğunun altında alttaki çıkıntı baş popo mesafesi için çizdiği çizgi dr un dr da üstte bi çıkıntı var erkek olabilir dedi ama net bişey demedi sizin fikrinizi almak istedim birde :KK52::KK52:
$O.an003.jpg
$O.an002.jpg $O.an004.jpg $O.an003.jpg

Eki Görüntüle 582619 2 tane çıkıntı var tam topuğunun altında alttaki çıkıntı baş popo mesafesi için çizdiği çizgi dr un dr da üstte bi çıkıntı var erkek olabilir dedi ama net bişey demedi sizin fikrinizi almak istedim birde :KK52::KK52:
Eki Görüntüle 582621
Eki Görüntüle 582620 Eki Görüntüle 582622 Eki Görüntüle 582621

cikinti varda kizdada erkekdede cikinti olur
acisi onemli o nedenle birsey demek mumkun degil
resim net olsa solerim fakat resim net degil yuvarlak birsey gorunuyor orada

X